Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem po artroskopii kolana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikapio



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koszalin
PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 3:13 pm    Temat postu: problem po artroskopii kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo prosze o porade.jestem po dwoch artroskopiach kolana lewego mam bardzo duzy przykurcz i nie chce mi sie noga wyprostowac jestem po polrocznej intensywnej rehabilitacji i nie ma poprawy.bardzo prosze o adres jakies specjalistycznej rehabilitacji albo kliniki ktora moglaby mi pomoc \. juz rok czasu chodze o kulach i nie wiem co mam dalej robic

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania08061984



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 3:03 pm    Temat postu: odpowiedź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej może będe Ci w stanie pomóc tylko napisz mi skąd jesteś ponieważ troszkę już przeszłam ja męcze się z kolanem od 98 roku do teraz i wiemgdzie i do kogo się udać z tym problemem. Jestem też po 4 operacjach kolana 1 i 3 była nie powodzeniem. Dlatego napisz mi skąd jesteś i czy może bś chciała jeszcze wiedzieć. Pozdrawiam Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monikapio



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koszalin
PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Bardzo dziekuje za odpowiedz na moj problem
jestem z koszalina

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania08061984



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 10:05 pm    Temat postu: Odpoweidź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej to fajnie że jesteś z Koszalina bo tak się składa że Ja też. Tylko nie wiem jakbyśmy mogły o tym pogadać bo bym Ci powiedziała co i jak i gdzie się udać. Mam jedno pytanie tylko kto Ciebie operował. Może masz jakiś pomysł żebyśmy mogły porozmawiać. Pozdrawiam Ania
Napisz mi jak masz na imię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Domiś



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno specjalistyczną kliniką od kolan jest Sport-Klinika w Żorach. Sama nie sprawdzałam, ale zamierzam się tam udać niebawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania08061984



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 10:17 pm    Temat postu: odpowiedź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka bardzo sie ciesze ze sie odezwałaś napisz do Mnie na gg 9581345 jak wrócisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group