Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preznet na święta - Doppelherz, Biovital???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gwiazdka
Gość









PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 5:27 pm    Temat postu: Preznet na święta - Doppelherz, Biovital??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z kupieniem babci preznetu na święta. Myślałam o jakimś preparacie w stylu Biovital, Doppelherz albo coś w tym stylu. Babcia przeszła zawał i przyjmuje leki na serce. Czy te praparaty nie wywołują skutków ubocznych? A wy co polecacie?
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generalnie tego typu preparaty sa na bazie ziół. Jesli stosuje się je zgodnie z zaleceniami na nalotce to nie wywołują skutków ubocznych. Myślę, że biovital to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 1:03 pm    Temat postu: Re: Preznet na święta - Doppelherz, Biovital??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego akurat tego typu prezent przyszedł Ci do głowy?

Patrząc na moje babcie ..one wolą otrzymywać
w prezencie, zupełnie inne rzeczy..
Nie koniecznie "leki" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fganka



Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje babcie biorą tego typu suplementy i sobie chwalą więc ode mnie dostają takie rzeczy Very Happy i są zadowolone. Generalnie ja im na święta wielkanocne teraz zrobiłam zapas, kupiłam biovital zdrowie, dałam 40zł za butelkę litrową w płockiej "za grosze" i będą babcie zadowolone. Zawsze to też ulga finansowa niż miałyby sobie samodzielnie kupować takie suplementy bo najtańsze nie są biorąc pod uwagę wysokość emerytur Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group