Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywy - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie mam pytanie odnośnie kropelkowania jest to dla mnie bardzo ważne

otóż czy kropelkoanie występuje tylko bezpośrednio przez wytryskiem?
czy może nastąpić kiedy wogole do niego nie dojdzie? chodzi o to jeśli facet jest bardzo blisko ale do wtrysku w efekcie nie dodjdzie bo się od niego powstrzyma to czy kropelkowania też nie bedzie?

chodzi mi o to czy te dwa pojęcia kropelkowanie i wytrysk są od siebie zależne i jedno nie wystąpi bez drugiego?
proszę o odpowiedz

dni plodne i bardzo blisko owulacji w artykule tu na stronie bioemdical znalazlam pod tematem kropelkowania tekst a tu jego fragment.

.Gdy moment wytrysku jest odwlekany, wydzielina wydostaje się na zewnątrz. W tej przedejakulacyjnej wydzielinie często są już ruchome plemniki. Stwarza to ryzyko zapłodnienia, zanim dojdzie do ejakulacji we wnętrzu pochwy
obawiam sie bardzo proszę o rade. bo wytrysku nie było .. dopiero po jakiejs godzinie... ale to doprowadziłam go do tego ręką i były przerwy w pieszczotach. tzn po tej sytuacji o ktorej pisze kiedy bylo juz blisko ale do wytrysku nie doszlo jeszcze kilka razy go piscilam reką po uplywie czasu jednak wytrysk nastąpił tylko raz po ok godziny i to bez zadnego ryzyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 6:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedziałam już na pw
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group