Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywy - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oleńko, nie ma powodu do obawy, ponieważ sama piszesz, że nasienie nie zostało w Tobie tylko w kondomie, no i troszkę zostawił go na Twoich "okolicach" bezpośredniego kontaktu spermy z pochwą nie było więc głowa do góry ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm... czyli mam sie nie martwic? no bo tak czekam i czekam na ten okres i nic. Pomozcie mi to zrozumiec albo mnie uspokojcie jednym slowem ze nie bede Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fasolko Postunor w Twojej sytuacji jest zbędny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt ci nie moze tak wprost powiedziec tak albo nie. Nikt odpowiedzialny tak nie robi. Moge ci co najwyzej powiedziec- na 99.99% nie Wink Lepiej troszke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak myslicie czy kobieta powinna zakładac prezerwatywe facetowi na członka czy on sam powinien siem obsluzyc Wink Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest indywidualna sprawa i decyzja kazdej pary. Ale ja wole robic to sama. To tez jest rodzaj pieszczoty i moze budowac wiez.
Niektorzy panowie marza podobno o tym by nakladac im prezerwatywe ustami Wink Jakos sobie nie wyobrazam wziac do ust czegos co tak cuchnie guma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i dlatego wymyślono prezerwatywy o róznych smakach Wink nie czuć odrynarnej "gumy".

Fantazja jakich wiele, ja szczerze mówiąc po zabawach oralnych jestem wykończony gożej niż po naprawde długim maratonie, wiec nie wiem czy taka fantaz ja z gumką przyniosła by jakiś pozytywny efekt dla całej nocy Razz

Niestety nigdy nie miałem możliwości tego sprubować - może i dobrze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sama zakladam, chlopak trzyma napletek zeby mi bylo latwiej a ja sie zajmuje "ubieraniem" Wink przynajmniej mam pewnosc ze jest dobrze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
No i dlatego wymyślono prezerwatywy o róznych smakach Wink nie czuć odrynarnej "gumy"


Moze mam nadwrazliwy wech ale jeszcze nie trafilam na taka prezerwatywe zeby nie cuchnela Razz

One naprawde maja smak? Myslalam ze tylko zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest to cukierek zeby był całkowicie słodki Wink Zapach i posmak raczej niżęli naprawde smak Wink

Naszczęście jest wiele innych zabaw więc nie trzeba zakłądać prezerwatywy ustami, a jak któryś z facecików uważa że jest to bez problemu to niech sam possie prezerwatywe albo wypije swoja spermę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group