Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywy - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ajjj



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha i zapomniałam się jeszcze zapytać czy po każdym wytrysku chłopak musi zmienić prezerwatywę, mój chłopak właśnie tak wczoraj zrobil ze po 1 wytrysku zmienił po 2 skończyliśmy się kochać
mnie to trochę przerażało ponieważ bałam sie że nasienie mu się wydostanie na jego narządy lub palce przy ściąganiu kondoma poraz 1 by zmienić na drugiego albo że ubrudzi 2 kondoma w jaki kolwiek sposób i przy stosunku może mnie zapłodnić
Shocked
cholera tyle niepewnośći

swoja drogą to podziwiam Pawła który udziela porad na tej stronie, jesteś bardzo potrzebny takim kobitkom jak ja które są poprostu nieswiadome wielu spraw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To normalne, że facet jest wyładowany po orgazmie.

Jeżeli facet ma wytrysk to oznacza, że ma orgazm.

Po każdym wytrusku należy zmienić prezerwatywę, bo może pęknąć.
Napisane jest na ulotce prezerwatyw, że tylko jest ona jednorazowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 5:07 pm    Temat postu: Czy miałam orgazm?!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twoje pytanie wydaje mi się trochę dziwne.
Czy miałam orgazm?

Bo jeżeli w sytuacji faceta jest to prawie jednoznaczne z wytryskiem, to u kobiety problem ten jest bardziej złożony.
Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedziała się któraś z pań.
Ze swej strony mogę dodać tyle, że kobieta może mieć kilka orgazmów w jakiś odstępach czasu, w czasie jednego stosunku. I nie trzeba kochać się ileś tam razy, aby mieć pełną satysfakcję.
Mężczyzna powinien znać na tyle swoją kobietę aby wiedzieć jak ją zadowolić.
Z twojej wypowiedzi wynika, że twój men patrzy bardziej na siebie, że dopiero się uczycie swych ciał, ale to nie znaczy aby nawzajem się nie dostrzegać.

Zmiana prezerwatywy przed kolejnym stosunkiem jest jak najbardziej konieczna.
Zachować należy podstawowe zasady higieny i najlepiej zastosować gumkę ze środkiem plemnikobójczym.

Jeżeli chodzi o "zmęczenie", to ten stan nazwałbym spadkiem podniecenia, ale to kobieta moze spowodować zmianę tego stanu przez umiejętne zachowania ... .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko humorystycznie apeluje do młodych kobiet wchodzących w świat erotyczny "facet nie królik, odpocząć też musi Razz"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Kochałam się w 8mym dniu cyklu, stosując prezerwatywę. Nic nie pękło, ale robiłam to pierwszy raz. Mimo wszystko mam obawy:( Pocieszcie...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli wszystko bylo z prezerwatywa i w ogole ok to nie masz czym sie martwic.ja tez za pierwszym razem sie strasznie balam i panikowalam.nie martw sie bedzie dobrze:)
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osmy dzien przecietnego cyklu jest raczej dniem nieplodnym a prawidlowo uzyta prezerwatywa zabezpiecza skutecznie wiec nie masz sie czym martwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz ja mam problem i chciałabym żeby mi ktos poradził czy mam sie bac czy nie, czy wziac Postinor Duo, chociaz i tak mi zostało ok 10 godzin. Kochałam sie z moim chlopakiem we wtorek, nie doszlo nawet do wytrysku, trzymalismy gumke od gory zeby sie nie zsunela a ja jestem panikara i boje się. Dodam, ze moj cykl trwa ok 30 dni i ostatnie krwawienie zaczelo mi sie chyba 3 sierpnia. Moglby mi ktos podpowiedziec co mam robic? pewnie nie mam powodow do paniki, ale wiecie co robi wyobraznia...

Ostatnio zmieniony przez fasolka dnia Czw Sie 31, 2006 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do zaplodnienia dochodzi wtedy kiedy nasienie mezczyzny dostanie sie do drog rodnych kobiety. Mozesz mi powiedziec w jaki niby sposob mialo to sie stac u ciebie?
Nie wiem tez za bardzo po co ci postinor skoro nie odbylas nawet tak naprawde pelnego stosunku. To nie jest jakas tam tableteczka po seksie ktora sie polyka na poprawe samopoczucia tylko duza dawka hormonow ktora wplywa bardzo negatywnie na caly organizm i ma cala mase skutkow ubocznych.
Natomiast jak najbardziej moge ci powiedziec co powinnas teraz zrobic- wstrzymac sie ze wspolzyciem dopoki nie dojrzejesz emocjonalnie. I poczytac podrecznik do biologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że moje mysli to istna paranoja. Zdaje sobie z tego wszystkiego sprawe, ale jednak mam fobie na punkcie plemnikow :/ Mysle, ze to jest spowodowane az tak wielkim strachem przed ciaża, ze panikuje z byle powodu. Wiem, ze musialabym miec bezposredni kontakt ze sperma, ale ja tak strasznie uwazam, ze to co robie staje sie uciazliwe i nienormalne. Muszę sie nauczyc seksu, a to nie jest tylko tabliczka mnozenia.

Dziekuje za odpowiedz. Mysle, ze z wiekiem przyjdzie mi myslec racjonalnie i naucze się "tego" i jak z tym zyc.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group