Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywy - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chronią, ale wiadomo, że to ze sklepu, marna firma, podcza spodróży do sklepu nie woadomo co się z nimi działo... lepiej kupuj z apteki.

Słyszałam, że jeden koleś w kiosku, robił kinder-niespodzianki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale jezeli jest dobra marka i w ogole to tez?to co myslisz ze mohe zajsc w ciaze jak ze sklepu byly gumki?
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to nie jest istotne skad.Wazne zeby mialy atest i nie byly przeterminowane.Jesli cos z nimi jest nie tak mozna sie latwo zorientowac po otwarciu.Np. guma jest lepka albo krucha, sa sklejone i trudno je rozwinac itp.Takiej podejrzanej lepiej nie uzywac.Kupowalam w kiosku w sklepie w aptece w hipermarkecie i zawsze byly takie same i chyba tak samo skuteczne skoro jeszcze nie jestem mamusia Wink Zrazilam sie tylko do Unimilu bo raz pekla Wink Na szczescie byla plemnikobojcza.Osobiscie najbardziej lubie Durex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to dobrze..wiesz ja ostatnio kochalam sie z moim facetem i wlasnie kupil ze sklepu prezerwatywe i byla jakas dziwna bo strasznie nawilzona...to chyba nie jest zle prawda?no ja tez osobiscie lubie durex.a mam jeszcze jedny pytanko.nie wiesz ile jest prawdopodobienstwa ze nie zajde w ciaze jak bede sie kochala z facetem w dni plodne?
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak uzyjesz prezerwatywy to prawdopodobienstwo jest zadne Wink
Oczywiscie wypadki chodza po ludziach wiec polecam jednak plemnikobojcza.
A jesli bez prezerwatywy to ciezko ustalic prawdopodobienstwo.To troche inaczej wyglada u kazdej kobiety.Niektore od razu zachodza w ciaze niektore staraja sie miesiacami.Ale jesli nie chcesz jeszcze miec dzieci to lepiej nie liczyc na szczescie.
A prezerwatywa moze byla dodatkowo nawilzana i dlatego byla mokra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W aptece ma sie tą jedna wiekszą pewność zę co kolwiek przychodzi jest jakie kolwiek podeżenie o to że zostało uszkodzone w transporcie natychmiast jest dawane jak zwrot.

Pozatym do aptek sa sprawdzane osoby pod kątem podejścia właśnie do różnych środków, muszą być neutralni. Przynajmniej w moim mieście, gdzie jest kilkanaście konkurencyjnych aptek nikt sobie nie pozwoli na personel który by odradzał czy niszczył w jaki kolwiek sposób jakie kolwiek rzeczy znajdujące sie w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za pocieszenie:)super ze jest taka storna gdzie mozna sie ludzi poradzic:)
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milo nam.Ale najlepiej podziekujesz doradzajac innym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba tak zrobie bo wiem co inni przezywaja jak cos jest nie tak...
Powrót do góry
ajjj



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 12:09 am    Temat postu: Dręczące pytania odnośnie prezerwatyw Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a więc tak mimo moich nie całych 20 lat życia mam małe dośwaidczenie w sprawach seksu zrobiłam to poraz 1 dwa miesiące temu, właściwie to się dopiero uczymy siebie zadowalać z moim chłopakiem, nasza wiedza o nas samych w sprawach seksu wypływa tez dużo z naszych rozmow.
około 2 tyg temu kochalismy sie i to w taki sposób że od razu on we mnie wszedł bez rzadnego pieszczenia itd, po około 5 minutach zdjął prezerwatywe i to był koniec, wczoraj identycza sytuacja więc sie go zapytałam dlaczego tak szybko kończymy a on mi powiedział że to już tk jest że jak chłopak ma wytrysk to juz nie ma siły na dalszy stosunek
i teraz pytanko czy to prawda że chłopacy tak mają że sa zmęczeni gdy mają wytrysk
i czy jak chłopak ma wytrysk to oznacza że ma orgazm
Question Question Question
ja nie wiem czy miałam już orgazm czym sę to objawia u kobiety

---edited by Yalissea

Proszę nadawać takie nazwy tematów, by coś o nim mówiły, zanim wejdzie się do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group