Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywy - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michael
Gość









PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 9:47 am    Temat postu: jak stosowac prezerwatywe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam klopot,bo dziewczyna chce byc bezpieczna i mam zakladac prezerwatywy... tylko,e ja slyszalem,ze mozna ja zle zalozyc i sie moze sunac czy cos... to jak jest dobrze?! a... i jak sie rozmiar dobiera?!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmiary są 3

-europejski
-azjatycki
-amerykański

W całej europie jest jeden rozmiar - europejski.

Jest to wyliczone na podstawie badań i naprawde żadko sie zdarza aby rozmiar nie odpowiadał.

Jest możliwość sunięcia sie ale tylko w tedy gdy erekcja będzie ustępować a ty będzie jeszcze w środku (gdy zacznie sie kurczyć) dlatego po ejakulacji (wytrysku) należy wyjac penisa z pochwy Wink

Całą instrukcje zakładania masz na opakowaniu Smile

Aha jeżeli chesz być pewien prezerwatywy to kup ją w aptece. Lepiej nie ryzykować że jest ona przebita igłą Wink Są nieco droższe w aptece ale za to masz całkowitą pewność że nie są uszkodzone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ceglawa



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 5:58 pm    Temat postu: Prezerwatywy - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uzywalem gumek durex prazkowane i mam problem poniewaz nie dojsc ze mi pekla to jeszcze gdy nie mam na sobie gumki to moje pracie jest w pelni sprawne a gdy zakladam gumke to doslownie mi " Opada" i nie wiem dlaczego tak jest...?? ;/ Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kazeb



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o to ze po zalozeniu prezerwatywy wzwod nieco sie pogarsza to jest to normalne poniewaz zmniejsza to twoj komfort,uciska.jest to dzialanie ktore ma podloze psychiczne jak i fizyczne Smile ale mi sie ladnie napisalo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
areaa



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 11:04 pm    Temat postu: prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcielismy zaczac z moim chlopakiem uprawiac sex ale on twierdzi ze po nalozeniu prezerwatywy nie moze utrzymac erekcji. Jestem dziewica, zeby dostac pigulki musze zostac przebadana wiec odpadaja. I co teraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pooglądajcie razem dobranocki. Są o 19-tej.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zdarza sie, dobrym rozwiazaniem jest kupić sobie pare prezerwatyw (mogą być te najtańsze) i założyć je tak aby przyzwyczaić sie do nich. Może troche pomasturbować sie w niej.

Puźniej może założyć przy tobie (bądz nawet ty mu założysz) ale nie idzcie na całość, oswójcie sie obaj z tą sytacją, niech on przyzwyczai sie do uczucia bycia w prezerwatywie.

Przeważnie takie oswojenie eliminuje w zupełności tego typu problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olenka



Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 9:01 am    Temat postu: Problem z prezerwatywą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się wczoraj z moim chłopakiem, mam 26 dniowy cykl, wczoraj miałam 19 dzień cyklu. jak już wychodził ze mnie zsunęła mu się prezerwatywa, większość nasienia pozostała jednak w gumce, niestety część została na moich wargach sromowych i włoskach łonowych. Mój chłopak twierdzi, ze nic nie przedostało się do środka. Czy mogę być w ciąży, błagam odpowiedźcie Sad Bardzo się boję


----edited by Yalissea
Proszę nazywać tematy tak, by po samym tytule można było się dowiedzieć o czym będzie dyskusja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to przecież dni niepłodne u Ciebie...więc o co chodzi.

Według mnie nie jetseś w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lerka



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 1:27 pm    Temat postu: Prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ma pytanie i prosze o szybka odpowiedz...czy prezerwatywy ze sklepu w ogole nie chronia przed ciaza jesli nie sa przeterminowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group