Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezerwatywa ze środkiem plemnikobójczym

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind mi sie wydaje że aż takiej skuteczności to niema, napewno zmiejsza ryzyko ale raczej nie do takiego stopnia. Średko plemnikobujcze kresmy itd mają miejszą skuteczność niż gumki a w porównaniu z prezerwatywą nasiąkniętą tym specyfikiem jest ich potrzebne znacznie więcej. Mi sie wydaje że albo to chwyt marketingowy albo ma ograniczoną skuteczność. No ale wsumie też pewna niejestem Smile Tego to chyba nikt do końca niewie, jednak chyba lepiej zastosować zamiast takiej prezerwatywy globulki albo kremik.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne Smile ja nie mowie ze 100% skutecznosci jest ,bo nigdzie nie ma Wink ale skoro sa plemnikobojcze wiec jakis tam % plemnikowcow ginie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak, te prezerwatywy sa dlatego maczane w srodku plemnikobojczym zeby w razie pekniecia gumki plemniki ktore beda mialy stycznosc z tym srodkiem zginely... podczas ruchow frykcyjnych - podczas stosunku ... w pochwie zostaje duzo tego srodka i jak gumka peknie to nie dosyc ze plemniki w srodku w gumce dostana to jeszcze te na zewnatrz tez Smile ale wiadomo ze wszystkie nie zgina Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group