Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezerwatywa ze środkiem plemnikobójczym

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jang



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 4:58 pm    Temat postu: prezerwatywa ze środkiem plemnikobójczym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
nurtuje mnie jedno sprawa, a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy środek plemnikobójczy znajduje sie tylko wewnątrz prezerwatywy czy może gumka jest nim nasączona cala, również z zewnątrz? Pytanie może troszkę glupie ale prosze o rozwianie naszych wątpliwosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze cała Smile Wink bo niby gdzie ten srodek jest? przeciez go nie widac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem tylko tyle ze uzywalam tej prezerwatywy i mi nie nie sluzyly Sad tzn obcieraly mnie bardzo.. i po dwoch razach mialam juz dosyc Rolling Eyes a pozniej tydzien mialam obtarcia po stosunku z ta guma..a co do tego czy ten srodek jest w sordku to podobnie jak Wind mysle ze gumka jest cala w tym srodku plemnikobojczym Smile
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cała prezerwatywa jest nasączana w środku plemnikobójczym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jang



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzieki wszystkim za odpowiedzi:) to wydaja się bardzo logiczne, że jest cala nasączona. Poza tym skoro ten śśrodek może wywolywać podrażnienia czy uczulenie u partnerki to przecież musi być tez na zewnątrz. Glupek ze mnie, że wczesniej na to nie wpadlem Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowniez wydaje mi sie ze cala.
Ale podobnie jak jednej z kolezanek powyzej nie sluzy mi ten rodzaj prezerwatywy Confused
Powoduje u mnie podraznienia pfff... zeby tylko, nabawilam sie dosc przykrej dolegliwosci przez ten srodek plemnikobojczy Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel321



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 4:08 pm    Temat postu: Prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka zastanawia mnie skutecznośc prezerwatyw ze środkiem plemnikobójczym. Czy środek plemnikobujczy jest wstanie zapobiec zpłodnieniu podczas pęknięcia takiej prezerwatywy ? Jaka jest skutecznośc takiego środka plemnikobójczego?



-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu o gumkach ze śr. plemnikobójczym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama nazwa wskazuje: plemnikom wstep wzbroniony Razz a tak na powaznie to nasaczona jest specjalna subst. ktora uniemozliwia plemnikom zapłodnienie komorki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel321



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli z tego co napisałaś wind_of_hope wynika że taka prezerwatywa nasączona środkiem plemnikobójczym jezeli pęknie wewnątrz partnerki podczas stosunku to niema to znaczenia bo środek plemnikobójczy zadziała i wyeliminuje wszystkie pleniki wewnatrz pochwy ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak Smile chyba ze sie myle Neutral to niech mnie ktos poprawi Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group