Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezerwatywa + stosunek przerywany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
light



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:03 am    Temat postu: prezerwatywa + stosunek przerywany Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam, czy gdy w trakcie stosunku uzyje sie prezerwatywy a wyciaga sie pewnisa z pochwy jakis czas przed wytryskiem to daje to 100% zabezpieczenie przed ciąża ? Chodzi mi o to czy taki sposob stosunku w jakims stopniu zmniejsza szanse zajscia w ciaze.


Pozdrawiam.

Zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący problem / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na ciążę...Nie dosyć, że jest prezerwatywa, to jeszcze nie ma wytrysku...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia0505



Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. miesiączkuje regularnie. teraz spóźnia mi się już 4 dzien. Kochałam sie z moim chłopakiem 4 dni po okresie (okres mam co 32 /33 dni, i trwa 6 dni). Najpierw był anal w prezerwatywie a potem za 3h normalny seks tez w prezerwatywie. chłopak wyjął chwile przed wytryskiem. Ale boje sie ze gdyby były jakies mikrouszkodzenia (czego nie da sie zauwazyc gołym okiem,to płyn wydzielajacy sie przed wytryskiem mógł mnie zapłodnic). prezerwatywa była durex extra safe ze srodkiem plemnikobójczym. strasznie sie denerwuje, budze sie w nocy z lękiem i mysle czy nie jestem w ciazy.prosze o szybka odpowiedź boje sie zrobic test;(( czy jest jakas szansa ze mimo przerywanego w prezerwatywie moglam wpasc??

Nie powielaj takich samych postów i pisz w odpowiednich tematach. Forum to nie jest śmietnik. Zapoznaj się z REGULAMINEM Form!Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie. Zbędne posty usunęłam. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie. ale mogłabyś najpierw pomyśleć zanim pojdziesz do łóżka po pierwsze nad konsekwencjami - że mozesz zajsc w ciążę. Po drugie czytaj opakowania prezerwatyw, durex extra save jest bez srodka plemnikobójczego. Po trzecie chłopak powinien miedzy stosunkami umyć penisa i się wysikac. Po ente to zblizaly Ci sie dni plodne i ja osobiscie wtedy bym bardziej uwazala.
Uprawiasz seks i nie liczysz sie ze mozesz przypadkiem zajsc w ciaze? I teraz sie boisz zrobic test? Bez komentarza..

Dodano po 1 minutach:

p.s. i wystarczy w jednym poście napisać. Mimo ze sama nie jestem moderatorem to jako uzytkownika forum strasznie mnie wkurza taki syf robiony milionami postów. i po co piszesz w temacie peknieta prezerwatywa skoro nie pekla? -.-
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia0505 mikrouszkodzenia, "plyn przed wytreskiem" najpierw sie doksztalc a potem pisz takie bzdury. Ten temat jest milion razy manglowany na forum... w te i wewte.... nie jest sie gotowym na seks to nawet milion zabezpieczen beda powodowaly starch... chocby nie wiem co...

1) Ten plyn jak go nazywasz nie zawiera plemnikow, jedynie tuz przed wytryskiem moga sie tam pojawic (n chyba ze po krotkim czasie nastapi 2 stosunek ale o tym pozniej)
2) byla prezerwatywa... mikrouszkodzenia - bzdura - musialobycos przeciekac
3) Po 1 stosunku nalezy oddac mocz i umyc penisa - inaczej plemniki zostaja w cewce moczowej i podnalpletkiem i podczas 2 stosunku ten plyn moze zawierac plemniki.

Zrob test ciazowy, edzie wiarygodny aczkowiek w ciazy chyba nie bedziesz... a na nastepny raz pomysl...

Dodano po 57 sekundach:

Zalezy kiedy facet zalozyl prezerwatywe podczas 2 stosunku, jesli zanim wszedl w ciebie to nie ma raczej szans jesli jednak dopiero po jakims czasie stosunku zalozyl prezerwatywe to szanse sa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia0505



Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

załozył odrazu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia0505 - nie ma tu się czego bac, czasu i tak nie cofniesz, po prostu zrób test i będziesz wiedziała na czy stoisz, po co przeżywac to na dniach i nawet w nocy .. ?
weź się w garśc, zrób test i po strachu .. Cool
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia0505



Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś miałam zrobić test, wczoraj przestałam się tak zamartwiać i co? okres jest. Przez nerwy można wkręcić sobie wszystkie objawy. Jednak te 6 dniowe opóźnienie traktuje jako przestroge,że na przyszłość trzeba bardziej uważać. Dziękuję za rady dziewczyny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia0505 - nie ma za co, bo po to jest forum, ale na przyszłośc staraj się mniej denerwowac .. ja tak samo miałam, nie spałam, chodziłam jak cień po domu z różnymi myślami ..
ale odkąd przestałam wszystko jest dobrze, po prostu brak nerwów Mr. Green

pozdrawiam Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group