Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preparaty do stosowania po opalaniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 8:53 pm    Temat postu: Preparaty do stosowania po opalaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z racji takiej,że teoretycznie mamy lato, słońce czasem świeci, a skóra się opala, mam pytanko. Jakie są najlepsze mleczka lub balsamy po opalaniu? Ja osobiście już drugi rok używam mleczka w sprayu Kolastyna, ale ciężko je zdobyć (ja miałam zamawiane), dodam, że mam skórę wrażliwą i na większość balsamów z dodatkiem d-panthenolu jestem uczulona.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uzywam balsamow z Dax-Cosmetics i mi pasuja Wink ładnie pachna kokosem Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to poszukam, albo zamówię... tylko żeby mi znów pokrzywa nie wyszła od uczulenia...
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja jestem bardzo zadowolona z balsamu z ziaji. Idealnie chłodzi i jeszcze lekko brązuje (ponoć) Wink Ale niestety zawiera d-panthenol Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jaki dokładnie? Bo ja używam ziaji sopot, ale nie po opalaniu i nie mam po nim uczulenia
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka moj tez nie ma d-panthenolu wiec mozesz spokojnie wybrac sie na polowanie hehe Wink
Szukaj balsamu do opalania Dax Cosmetics- chyba ze juz wybrałas Ziajke? Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe nie jeszcze nie polowałam na nic Smile wiem że dax jest dobrą firmą więc poszukam go Smile ale u nas ciężko daxa dostać Sad
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po opalaniu Lirene ten w srebrnej tubce.jest swietny, ladnie pachnie i ladnie nawilza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacekjamno



Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koszalin
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdy skóra jest przesuszona po solariach i kąpielach słonecznych należy ją dobrze nawilżyć, wystarczy stosować raz dziennie,odżywki np. nanobase Skóra jest bardziej sprężysta i delikatna. Porównuję ją do lepszych jakościowo kosmetyków jak Vichy, tylko, ze taniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokłądnie zgadzam się z przedmówcą, a może i przedmówczynią. Ja też mam ten kremik i musze przyzać, że jest super. mam bardzo wrażliwą skórę i on mnie mimo wszytsko nie uczula.Dlatego tez jestem "za"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group