Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat na prezerwatywie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek38



Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 11:42 am    Temat postu: preejakulat na prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Część, mam problem, odnośnie preejakulatu. Zacząłem życie seksualne z
moją dziewczyną i dotychczas było wszystko dobrze aż do ostatniego
dnia, chcieliśmy się pokochać wiec poszedłem umyc "meskosc" gdy
przyszedłem zaczęliśmy się kochać, gdy mnie podniecila zauwazylem mala
kropelkę zwisająca na zoledziu, myślę ze to był preejakulat (jednak
nigdy nie zdazalo się żebym miał go w takiej chwili na samym
początku podniecenia i w takiej ilości bo aż kropelka, zawsze był
gdzieś ten preejakulat ale nie było go widać) Mimo tego jednak
starłem go ręką po czym dotykałem gumkę, po dotknięciu lekko gumki wytarłem jeszcze ręce niezbyt
dokładnie ale wytarlem po czym gdy nałożyłem gumkę wytarlem jeszcze ją
nie dokładnie ale wytarlem i zaczęliśmy się kochac, nie dochodzę nigdy
w niej lecz na zewnątrz, mimo tego boje się tego preejakulatu, czy
nawet po wytarciu, niedokładnym ale wytarciu rak i prezerwatywy mógł
on jeszcze tam pozostać ?

Ps. Możliwe że nie był to preejakulat tylko resztki wody lub mydełka/płynu którym myłem męskość ? Ponieważ nigdy nie zdazyło mi się by preejakulat był tak wcześnie na samym początku podniecenia i by było go aż tyle. Zazwyczaj nigdy go nie widziałem bo był pewnie chwileczkę przed wytryskiem lub w czasie jego. A czym możliwe jest że preejakulat wydziela się u mnie dopiero po wytrysku ? Bo często po nim mam dopiero przezroczysty śluz na penisie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To raczej nie był preejakult. Ten płyn pojawia się tuż przed wytryskiem u mężczyzny, zadaniem preejakualtu jest nawilżanie dróg rodnych kobiety, więc przed podnieceniem czy nawet w czasie stosunku, zwłaszcza na początku nie jest możliwe, żeby ten płyn się wydalił, tylko tak jak wspomniałam przed wytryskiem, więc raczej trudno powiedzieć, że to preejakulat. Być może to kropla wody, która akurat się zsunęła z członka. W dodatku byłeś w zabezpieczeniu, co tym bardziej wyklucza to prawdopodobieństwo wliczając w to oczywiście fakt, że wytarłeś wszystko ręką powinieneś spać spokojnie.

Musisz bardziej się tutaj dokształcić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek38



Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo o tym czytam, nawet strasznie dużo, ale wiadomo człowiek uczy się przez całe życie Smile Więc rozumiem że nie mamy czego się obawiać, możemy spać spokojnie Smile ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group