Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat na palcach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ninka919191



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 12:14 am    Temat postu: Preejakulat na palcach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jest mozliwosc zajscia w ciaze w przypadku pettingu w 27 dniu cyklu (cykle nieregularne) mialam wtedy sluz nieplodny, kremowy. Robilam mojemu partnerowi dobrze reka i ustami, ale w pewnym momencie mialam wrazenie, ze dostalam okres i wlozylam palce do pochwy, aby to sprawdzic :/ Idiotyczne, wiem. Nie jestem pewna, ale wydaje mi sie, ze nie wycieralam przed tym reki. Nie doszlo do wytrysku, ale na palcach moglam miec oprocz sliny rowniez preejakulat. Chlopak nie mial wytrysku od ponad tygodnia przed tym wydarzeniem. Jest 32 dzien a nadal okresu nie mam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro podobno miałas dni niepłodne i nie bylo wytrysku, to praktycznie nie ma szans na ciążę.

Wahania cyklu +/- 7 dni to norma. Poczytaj o określaniu dni płodnych/niepłodnych w temacie:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inka91



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 12:43 pm    Temat postu: pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem tu nowa. Czytając to forum postanowiłam zapytać się o coś. Wystąpił u mnie pewien problem. Otóż 17.12 miałam ostatnią miesiączkę. Z moim chłopakiem kochałam się bez zabezpieczenia dn. 27.12. wytrysku nie było w środku, jeszcze po wyjściu minęło dobre kilka minut zanim zakończył. Zdziwienie moje sięgło zenitu kiedy 3.01.2014 dostałam krwawienie (dwa tyg przed spodziewaną miesiączką). Było ono troszkę mniej obfite niż podczas okresu. Żadnych dolegliwości nie miałam. Kiedyś zdarzyło się, że dostałam miesiączkę tydzień wcześniej. Boje się rzekomej ciąży. Testu nie robiłam. Żadnych dolegliwości wskazujących ciąże też nie posiadam. Jedynie bolą mnie piersi i podbrzusze (jak zawsze przed okresem) albo ze strachu przed ciążą. Jak myślicie czy jest możliwość, że mogę być w ciąży?
P.S wybieram się z tym do ginekologa, bo się martwię.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie doszło do wytrysku w trakcie lub tuz przed stosunkiem, to podczas tego stosunku w ciążę an pewno nie zaszłaś.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inka91



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam dziś u ginekologa. Pani ginekolog kazała zrobić test ponieważ trochę jest powiększona macica. jednak ona uważa, że nic tam nie ma.
Zrobiłam test - wynik Negatywny.
Jeszcze jutro powtórzę z porannego moczu, bo gdyby się pomylił.

Dodano po 1 minutach:

Ponieważ mam świadomość, ze to były moje dni płodne. Ale partner nie spuścił się przed stosunkiem. Dopiero długo po.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla pewności możesz zrobić test z krwi bHCG. Da 100%wynik po 14 dniach od stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group