Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bloodnina



Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja mam własnie podobny problem. Mój partner pocierał się o moje wargi sromowe i wejście do pochwy dość intensywnie. Nie mam pewności czy był preejakulat i czy nie wszedł we mnie chociażby na 2cm. Trwało to może z minutę. Wytrysku na pewno nie było ani przed ani po. Wystraszyłam się ponieważ na pontonie i na innych forach piszą że nawet oralnie można zajść i tak samo przez ocieranie się. Jestem dziewicą i nie chcę narazie współżyć ponieważ obawiam się ciąży dlatego uprawiamy petting niestety tym razem się zagalopowaliśmy. Było to w 20 dniu cyklu. Miesiączki mam dość regularne bo co 26-28. Jednak teraz jeste już 30 dzień a miesiączki nadal nie ma Sad czy to po prostu zbieg okoliczności czy mamy juz szykować kase na wózek Sad Prosze pomóżcie bo nie chce być jeszcze mamuśką i to bez seksu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 1:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Tak w ciążę nie zajdziesz, chyba że parner miał wytrysk chwle przed pieszczotami przy czym nie umył członka i nie oddał mozu.
2. Oralnie nie zajdziesz w ciążę, bo niby jakim cudem plemniki miałyby się z żołądka przedostać do pochwy dalej domacicy ijajowodu...
3. miesiaczki co 26-28 dni sa jak najbardziej reguralne. Odstepstwa +/- 7 dni od tradycyjnego czasu wystapienia miesiaczki, są zupełnie normalne i nie nalezy sietym stresowac.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bloodnina



Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz. Na pontonie napisali ze kobieta zaszla by w ciaze jesli pieacilaby oralbie swojego partnera potem doszloby do pocalunku i pozniej partner piescilby ja. Wydaje mi sie to absurdalne ale z tym preejakulatem serio mnie zdenerwowalo. Musze czekac na miesiaczke. Mam nadzieje ze szybko przyjdzie. Mam jeszcze pytanie czy silne leki moga wplywac na miesiaczke? Biore od 3 miesiecy Izotek na cere jest silny bo uszkadza plod i w czasiw ciazy jest zabroniony wlasnie. Przez pierwsze dwa miesiace bylo wszystko ok a teraz to moze on mi ja przesunal ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powinien wpływac na regularność cyklu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bloodnina



Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dzięki bardzo. Bardzo mnie martwi brak tej miesiączki. Musze się uzbroić w cierpliwość. Mam nadzieje że nie jestem ewenementem i nie wpadłam przez preejakulat jako jedyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mcchaos



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , w sobote współżyłem z moja dziewczyną. Tzn włożyłem 2 razy na kilka sekund.

Z racji tego że nie mogłem doprowadzić mojego członka do stania męczyłem go . Boje sie ze mógł się pojawić preejakulat . Chcielismy z partnerką założyć prezerwatywe . Boję sie że ten preejakulat mógł się przenieść z ręki na prezerwatywe . I ją zapłodnić . dodam ze to były dni płodne . Byłem przed orgazmem . Co wy na to ? Myślicie ze może się coś wydarzyć ?

Dodano po 2 minutach:

nowicjuszka proszę o poradę bo boimy się z Partnerką że może się coś wydarzyć , czytałem poprzednie wpisy i raczej nie ma sie czego bać ? Ale ten strach jest w nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 4:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W preejakulacie nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia jeśli:

1. nie miałeś wytrysku krótko przed stosunkiem
2. doszło do wytrysku przed stosunkiem ale umyłeś członka i oddałeś mocz
3. nie doszło do wytrysku tuż po wyjęciu członka z pochwy


Także jeśli sytuacja wyglądała tak jak to co opisałeś, to nie ma powodów do obaw. Co nie zmienia faktu, że skoro tak bardzo się boicie ewentualnych konsekwencji współżycia, to może należałoby sie zastanowić, czy jesteście gotowi takie współżycie?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ghosttt



Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Chciałbym się podzielić z wami swoimi obawami. Bawiłem się z dziewczyną i pieściliśmy się nawzajem rękoma. Poprzedni wytrysk miałem dzień czy dwa wcześniej. Najpierw pieściłem dziewczynę, potem ona mnie, ale nie pozwoliłem jej się długo sobą zabawiać. Nie miałem tego dnia ochoty, nawet nic nie poczułem, nie zrobiło mi się miło, ale ona miała na rękach trochę preejakulatu i powiedziała, że idzie do łazienki umyć ręce. Zaniepokoiło mnie, że długo nie wychodzi, a zdarzyło jej się wspomnieć, że chciałaby dziecko ze mną.

I teraz pytanie: gdyby ona w łazience zamiast umyć rękę włożyła ją w siebie, to mogłaby zajść? Bardzo proszę o odpowiedź.

EDIT

Ona mówi, że jest przed miesiączką (zakładam, że mówi prawdę). To dni niepłodne, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe ma mozliwości ;)Spokojnie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ghosttt



Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wink

Już się bałem, że będę musiał zarobić na dziecko zanim skończę studia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 22 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group