Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli byles daleko od wytrysku to nie ma sie czym przejmowac, ale nie lepiej zainwestowac 10 zl w gumki i sie nie stresowac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
łabądzica



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 6:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jeżeli kochałam sie z chłopakiem w 7 i 8 dniu cyklu?To było dzień i dwa dni po okresie.Sex był 17 i 18 listopada.Stosunek przerywany,chłopak wyszedł jakieś kilkanaście sekund przed wytryskiem...Martwie sie...Moje cykle od kwietnia to 29 dni a potem32,31,28,27,27,30,32.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze raczej niewielkie owulacja zaczyna sie dopiero okolo 16 dnia cyklu w Twoim przypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rivieno



Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam sytuację bardzo podobną do kilku postów powyżej. W nocy z 29 na 30 listopada miałam po prostu incydent z chłopakiem, gdzie nie miało do niczego dość, więc nie zaopatrzyliśmy się z zabezpieczenie. Nie wyszło nam to jednak do końca, gdyż ostatecznie włożył penisa do mojej pochwy na jakieś maksymalnie trzy centymetry, na kilkanaście sekund, po czym wyjął. Nie było wytrysku, lecz obawiam się o właśnie preejakulat. Mogę dodać, że przed tym "czynem", wielokrotnie ocierał czubkiem penisa o moje okolice intymne (przez co, jak sądzę, mógł nieco wytrzeć ową ciecz). Nie miałabym żadnych obaw, gdyby nie to, że wszystko wskazuje na to, iż miałam tego dnia dni płodne. Ostatni okres miałam 14 listopada, zaś jeszcze wcześniejszy 12 października, co wskazuje na cykl 33-dniowy. A wszystko zdarzyło się tak jakby 15 dnia cyklu.
Niesamowicie się martwię, więc byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko zlaezy od tego czy chlopak byl blisko wytrysku czy nie jesli tak to wtedy w preejekulancie moga pojawiac sie juz plemniki zdolne do zaplodnienia... ale jesli byl daleko od wytrysku to powinno byc ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z kropelkowaniem...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w obu przypadkach nie ma powodu do strachu, ciąży nie będzie Smile a kropelkowanie może właśnie wystąpić przed samym wytryskiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, to wiem, ale slyszałam, że nie tylko. Że długo przed wytryskiem, w środku stosunku te może być i facet może tego nie czuć.Prawda to...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nate0015



Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Busko-Zdrój
PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że temat jest już wałkowany od bóg wie jak długo ale to dla mnie ważne. Dzisiaj razem z moją dziewczyną pieściliśmy sie wzajemnie. Doszło u mnie do wytrysku. Penis został oczyszczony ręcznikiem. Teraz już wiem, że należy także oddać mocz. 15-25 minut później odbyliśmy stosunek. Mój penis nie był w pełnej erekcji. Nie doszedłem. Czy są szanse na ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aakul



Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, czytałem wiele postów, informacji (nawet wikipedie odwiedziłem) na temat tego śluzu , płynu wydobywającego się z penisa podczas podniecenia ( preejakulatu ) i zdania na różnych forach są podzielone albo wyssane z palca i nie daje mi to spokoju i nie wiem co jest prawdą a co nie już. Uprawiałem seks dziewczyną najpierw była gra wstępna i pieściliśmy się i mógł się wydzielić u mnie ten preejakulat niewielka ilość, ale jednak przy, zdejmowaniu bokserek mogłem wytrzeć go trochę (ale nie jestem pewny) było ciemno i jak wiadomo uniesienie dało o sobie znać i gdy zakładałem prezerwatywę pomyliłem strony więc część zewnętrzna jej mogła mieć styczność z tym śluzem, gdy się zorientowałem przełożyłem prezerwatywę na właściwą stronę i ściskając palcami końcówkę jej mogłem trochę przetrzeć albo też nanieść tego preejakulatu, chcę też dodać że nie wszedłem w partnerkę od razu tylko po jakieś 1 minucie , 1,5 minucie albo 2 minutach jakoś tak bo coś nam przeszkodziło, póżniej odbyliśmy normalny stosunek nie było wytrysku w środku, ani prezerwatywa się nie zsunęła ani nie pękła nawet ją sprawdziłem póżniej nalewając do niej wody nie była ona dziurawa, nie było to nasze pierwsze współżycie, uprawiamy bezpieczny sex cały czas z prezerwatywą i było do tej pory wszystko dobrze do teraz, po tym stosunku uświadomiłem sobie że kiedyś czytałem o tym preejakulacie i z chwilą uniesienia zapomniałem o tym, co było moim błędem. Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży proszę o odpowiedź bo czasami w głowie mam milion myśli na ten temat i nie daję mi to spokoju proszę o szybką odpowiedź/wypowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 15 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group