Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma szans na ciąże, na innych forach pewnie lubią straszyć, albo są niedoedukowani Smile)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joasia0430



Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy można zajść w ciąże od samego preejakulatu ? boję sie ponieważ jakiś czas temu zauważyłam, że powiększył mi się brzuch, czy może być to spowodowane ciążą ? dodam ze wcześniej miałam normalny okres, i nie mam innych objawów ciąży. bardzo proszę o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

joasia0430 brzuch sam z siebie nie rosnie.
skoro miałas okres to nie jestes w ciazy.
mozesz zrobic test- wg mnie nie ma po co.

do ciazy potrzebny jest wytrysk w srodku i owulka. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joasia0430



Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martwi mnie to, że na innych forach twierdzą że od preejakulatu można zajść w ciąże. czy jest taka możliwość ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

joasia0430 Nie, sam preejakulat nie zapładnia. Zapładniają plemniki, które mogą się znaleźć w pewnych okolicznościach w preejakulacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać co sądzicie o prawdopodobieństwie zajścia w ciąze w naszym przypadku. Moja dziewczyna miala dni płodne (wynikajace z kalendarzyka oraz sama odczuwala objawy owulacji) kiedy to zebralo nam sie na zabawy. Miala na sobie majtki, ja nic. Mogłem ja dotknąć mokrym od preejakulatu penisem, przez majtki. I kolejna sprawa ze dotknalem reka penisa i czulem wilgoc preejakulatu a za jakis czas piescilem jej pochwe. Dodam ze wytrysku nie bylo, byl po dluzszym czasie z dala od okolic intymnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze twoja dziewczyna nie powinna byc w ciazy bo nie bylo wytrysku w srodku jednak te sytuacje sa troche niezbpieczne na przyszlosc radze ich unikac bo moglo zostac troche spermy na twojej rece i nuz jakis plemnik mogl by sie pzredostac. lepiej zainwestowac 10 zl w gumki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko ze spermy w ogole nie bylo, byl preejakulat
Chcialbym zeby jeszcze ktos sie wypowidzial co o tym mysli:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martusia20



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. 2 tygodnie temu uprawiałam petting z chłopakiem. miał on prezerwatywe ale po pewnym czasie pozbył się jej. Mam obawy ponieważ poźniej wkładał mi palce do pochwy na których był preejakulat. Czy mogłam w taki sposób zajść w ciąże ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lox



Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 6:55 pm    Temat postu: Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Opiszę swoją sytuację :
Otóż 17.11.2012 r doszło do częściowego zbliżenia z dziewczyną.
Zaczęło się od gry wstępnej , byłem podniecany i raz oddaliłem myślami (powstrzymałem się od wytrysku) po czym podniecony wraz z dziewczyną chcieliśmy zobaczyć czy bardzo będzie ją bolało i jak to jest ( dziewczyna jest dziewicą) włożyłem go raz na głębokość może 3 cm i od razu wyciągnąłem bo dziewczynę strasznie zabolało. Do wytrysku doszło jakoś 10 min potem , przez petting.
Czy w danych okolicznościach jest możliwość zajścia w ciąże? Bo mam życiowego pecha i wolę się upewnić. Strasznie się stresuję.
Dodam iż dziewczyna dostała okresu dnia 5.11.2012 , okres ma nieregularny , lecz zwykle +/- 28 dni.

Proszę o szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 14 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group