Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już są tabsy 'po', które działają do takim czasie? Shocked

I nie stresuj się, jeśli nie doszło do niczego poważniejszego mimo że to był środek cyklu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sekutnica widocznie sa Razz
nam nie potrzebne to nie wiemy. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem są Smile Ale możecie sobie wyobrazić jak działają na organizm skoro sa silniejsze od escapelle na przyklad Very Happy
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sandra1726



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam pytanie. czy mogę być w ciąży jeżeli chłopak włożył mi palec do pochwy z preejakulatem. proszę o szybką odpowiedź. z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sandra1726, nie, ponieważ preejakulat nie zapładnia, może dojść do zapłodnienia wtedy kiedy chłopak wyjdzie z Ciebie "na styk" i w tym preejakulacie znajdować się mogą wówczas śladowe ilości plemników.

w Twoim przypadku nie ma szans na ciążę, musi być stosunek i wytrysk w dni płodne.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sandra1726



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez mi sie wydaje to malo prawdopodobne, jednak na wszelki wypadek zrób test ciążowy i się przekonasz. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martusia20



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. 4 tygodnie temu uprawiałam z chłopakiem petting. włożył mi palec do pochwy, możliwe ze był na nim preejakulat. 10 dni później dostałam normalny okres. czy mimo tego mogę być w ciąży? dodam iż od pewnego czasu boli mnie w podbrzuszu po prawej stronie, natomiast innych objawów nie mam. może to oznaczać ciąże czy to tylko moje wymysły i ogromny strach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na ciążę, chyba że wczesniej doszło u Twojego partnera do wytrysku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martusia20



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie doszło do wytrysku. martwię się tym, ponieważ wypowiedzi na niektórych forach mówiły o tym iż ciąża jest jak najbardziej prawdopodobna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 13 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group