Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adriano2



Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To był chyba 5 dzień. Dokładnie nie wiem, wydaje mi się że napewno dłuższe niż 25 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Beztych informacji nie mozna nic wiazacego powiedziec.
Co prawda w preejakulacie nie ma pemnikow zdolnych do zapłodnienia. Ale czy to była owulacja, czy po prostu jakas dolegliwosc zwiazana z czym innym, nie mozna stwierdzic.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Groex



Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie czysto teoretyczne jaka jest szana w takiej sytuacji

O 12 pobawiłem się sam ze sobą, potem oddawałem mocz i wziałem kąpiel w gorącej wodzie z żelem pod prysznic. Potem znowu sikałem i tak o 23przystąpiłem do zabaw z dziewczyną jest jakaś szansa na to ze jeden preejakulat zachowal się???? prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Preejakulat pojawia sie zawsze podczas zabaw więc mylisz pojęcia.
Natomiast plemników na pewno nie było Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karola283



Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć! Mam pytanie odnośnie mojej sytuacji. 17 lipca przeżyłam z chłopakiem swój pierwszy raz. Mieliśmy trudności w prezerwatywie, a zważywszy na dni niepłodne zdecydowaliśmy sie spróbować bez. Stosunek trwał około dwoch minut przez ból. Moj partner doszedł dopiero 20 minut później podczas seksu oralnego. 5 dni później dostałam okres, ktory był bardzo obfity, trwał 7 dni, ale to u mnie normalne. Następnie uprawialiśmy seks, ale zawsze był on w prezerwatywie, ale w razie gdyby ona pękła albo sie zsunęła, to nigdy nie dopuszczaliśmy do sytuacji, aby wytrysk był w środku. Jednak podczas pieszczot przed stosunkiem, ocieraliśmy sie o swoje narządy płciowe. Być może głowka penisa weszła we mnie, ale były to pierwsze "zabawy" tego dnia. Za dwa dni powinnam dostać okres, mam objawy takie jak zawsze, powiekszone, bolace piersi, pryszcze na twarzy, wzmożony apetyt i jestem drażliwa, ale zauważyłam, że pobolewa mnie prawy jajnik. Czy moge byc w ciazy? Podobne to jest jedna z objaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 6:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będziesz w ciąży. W sytuacjach opisanych przez Ciebie, ktore mogły stwarzać zagrożenie plemniki zdolne do zapłodnienia nie powinny sie pojawić w preejakulacie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula0608



Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! mam pytanie. Podczas moich dni płodnych odbyłam krótkotrwały stosunek (było to właściwie pare ''włożeń''), nie doszło do wytrysku ani w trakcie, ani też po, jednak mógł pojawić się płyn preejakulacyjny. Udałam sie do ginekologa, przepisal mi tabletke EllaOne (działa nawet do 120h), po 68h zażyłam ją. Czy prawdopodobieństwo ciazy jest duże? Strasznie sie stresuje. Nie wiem po ilu dniach powinnam zrobić test i czy działanie tej tabletki nie wpłynie na jego wynik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

działanie tabletki moze opoznic okres, na wynik nie wpłynie.\
test powinnas zrobic najwczesniej w dniu spodziewanego okresu.

nie rozumiem po co poszłas po te tabsy skoro nie było wytrysku.
jak dlugie masz cykle?
byłas w trakcie owulki??

tak czy siak tabletka powinna pomoc..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula0608



Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, byłam podczas owulacji, cykle zazwyczaj mam regularne (28dni), stąd też moje obawy. Tabletke zażyłam dla pewności, na wszelki wypadek. Boje się jednak, ze nie zadziala, chyba jednak sama się nakręcam i niepotrzebnie stresuje. No coz, w takim razie pozostało mi tylko czekać na okres i zrobić test
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niby zachowałas odp odstep czasu,wiec powinna zadziałac ale wg mnie nie ma powodu do obaw bo wytrysku nie było.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 12 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group