Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a ciąża.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ally17



Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 9:01 pm    Temat postu: Preejakulat a ciąża. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, 19 sierpnia kochałam się z chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, ale niestety pękła, do wytrysku nie doszło. Czy preejakulat mógł mnie zapłodnić. To był ostatni dzień miesiączki, a ja nie mam regularnych cykli, więc dni płodnych sobie nie wyliczę. Z góry dziękuję za odpowiedź. Wink[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Wiesz, że preejakulat pojawia się tylko tuż przed wytryskiem? Jego zadaniem jest nawilżenie dróg rodnych kobiety, aby sperma mogła lepiej się przedostać, jak facet nie czuł, że dochodzi lub w ogóle nie dochodził, to raczej ten płyn się nie pojawił i do zapłodnienia nie doszło. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ally17



Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co to był ten przezroczysty płyn?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group