Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobna wścieklizna- zarażenie od człowieka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarenka29



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 1:56 pm    Temat postu: Prawdopodobna wścieklizna- zarażenie od człowieka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie na którę nie znalazłam dotychczas jednej odpowiedzi, a gryzie mnie to. Sad
Mój chłopak został ugryziony przez psa, który nie wiadomo czy był szczepiony, dlatego na wszelki wypadek pojechał do lekarza i dostał już pierwszy zastrzyk .
Zastanawiam się czy w takiej sytacji jest możliwe, że mogłam się zarazić od niego poprzez ślinę czy w jakiś inny sposób. Nie chcialabym ryzykować..
Proszę o pomoc.. :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, spokojnie:) Jak dostał zastrzyk, to nie powinno być żadnych obaw!Smile
I raczej mało jest to prawdopodobne, by coś się przeniosłoSmile
Więc spokojnie, nie ma się czym martwić!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, jeśli został zaszczepiony i zbadany przez lekarza:) To nie ma się czego obawiaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asklepidos



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma zbyt dużego prawdopodobieństwa zarażenia się człowieka od człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group