Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka napisał:
ale jajeczko jeszcze tam było skoro

nie wiesz do konca kiedy była owulacja. mozesz tylko przypuszczac. chyba ze kupisz sobie testy owulacyje,ale najłatwiej poznac ja po kłuciach w jajnikach - wtedy prawdopodobnie peka pecherzyk i wydostaje sie komorka jajowa ktora jest zdolna do zaplodnienia tylko 12godzin. wiec jesli dojdzie do wytrysku w trakcie dni płodnych to plemniki moga przezyc w sluzie do 3dni az napotkaja jajeczko, jesli do niego nie dojdzie komorka obumiera i zostaje wydalona podczas okresu. jesli okresu nie ma tzn ze do komorki dostał sie plemnik ktory ja zapłodnił i ona z jajowodu powedrowała do macicy gdzie nastapiło zagniezdzenie,a w rezultacie ciaza.
mam nadzieje ze rozumiesz Smile ?

minimka napisał:
nie miałam żadnego śluzu

to ze nie miałas sluzu na zew nie oznacza wcale ze nie miałas go w srodku. czasem umiejscowia sie na samym przedsionku pochwy Smile najlepiej wsadzic palec i sobie spr. i zobaczysz ze jest Smile tyle ze nie wypływa na majtki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Very Happy
@ przybyła dzisiaj w nocy jest gęsta i taka jak zawsze.
Czyli możliwość ciąży- BRAK?

Dodano po 1 minutach:

A po tym czy była wtedy owulka Smile to wiem bo zawsze aż mnie skrzywi i muszę siedzieć zgięta ostro chwilę, a to pamiętam. A co do śluzu to zawsze głęboko sprawdzam i nie było płodnego był serek taki biały gęsty ale niezbyt dużo. Ale w końcu @ przyszła Very Happy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mowiłam ze bedzie Smile
pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Wiem, że mówiłaś, ale mam pytanko czy ten spóźniony okres ma prawo być trochę słabszy? Bo już teraz taki lżejszy a zazwyczaj 2 pierwsze dni miałam powódź wręcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ma prawo.
cykl sie moze zmienic..
tzn to ze miałas od poczatku bolesne miesiaczki to nei oznacza ze do konca zycia takie beda Smile
ja pamietam ze na poczatku jak dostałam @ to tez cierpiałam, skrecałam sie z bolu..a z perspektywy lat,wielu lat wszystko sie zmieniło i okresu prawie nie czuje, tzn bolu Smile a tabletek zadnych nie biore. poprostu dojrzała baba chyba jestem i juz mam nadzieje taki bezbolesny okres mi zostanie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dobrze bo się wystraszyłam znowu bo gdzie indziej się naczytałam, że może występować w ciąży, ale skoro mam 2 dzień taki słaby już to co będzie w następne(normalnie miałam od3-5 dni)? Pierwszy dzień na początku w miarę wszystko ok i nawet zakrzepy miałam i gęstą bardzo czerwoną krew a tak od 16/17 jasna krew ledwo ledwo, w nocy więcej w sumie to mnie zalało,ale bez zakrzepów i jasna krew. A i jeżeli dostałam @ z nocy 28/29 to następnej @ mogę się spodziewać? Zazwyczaj miałam cykle 29 dniowe. Teraz się spóźnił trzy/dwa dni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem kiedy dostaniesz nast okres. musisz sobie mniej wiecej załozyc + - pare dni.
cykl sie waha.
mozesz dostac po 29dniach a mozesz i w 33dniu.. no ja niestety wrozka nie jestem Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogą się wydostać...Jak najbardziej mogą...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie.tez tak mysle.
jak moga zostac pod napletkiem i sie nie wypchac na zewnatrz?
przeciez spuchłoby Ci tam jak nie wiem co... Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jasio1357



Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale prawdopodobieństwo tego że się wydostana jest podobno małe ?

no tak ale jeżeli nie skończyłem w niej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 9 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group