Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasio1357



Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie

Uprawiałem sex z moja dziewczyna. na początku miałem wtrysk który skończył sie na jej brzuchu następnie został dokładnie wytarty po godzinie ona zaczęła bawić sie moim penisem przez spodenki i następnie włożyłem jej penisa w jej narządy rozrodcze.

Czy może dojsc do tego ze bedzie ona w ciązy

Penis przed włozeniem był suchy ?

proszę o szybką odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jesli nie bylo wytrysku w srodku to nie ma mowy o ciazy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasio1357 ani nie umyłes członka ani nie oddałes moczu wiec bardzoooo duza ilosc plemnikow pozostała, m.in w cewce moczowej,wiec jesli dziewczyna miała dni płodne, owulacje to szanse na zapłodnienie sa, własnie z tych plemnikow przyczajonych w cewce. dlatego tak wazna jest higiena przed kolejnym stosunkiem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka spokojnie. temp spada wiec @ bedzie tuz tuz, nie panikuj.
w Twojej sytuacji nie ma mowy o ciazy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłopotka



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam nadzieje ze zdazyl tak jak mowi Sad wgl to niby nieplodne mialam wiec mam wielka nadzieje ze jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jasio1357



Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale członek został w spoczynku przez godzinę a następnie został wytarty poprzez tracie nim o spodenki

dodam do tego ze mam taki problem ze mam pełna stulejke na penisie ;/ i sperma nie wystrzela tylko wylatuje a dokładniej biała galaretowata maz ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasio1357 napisał:
ale członek został w spoczynku przez godzinę

to nic nie znaczy,gdyz w cewce moczowej plemniki nadal były, rozumiesz?
gdybys oddał mocz - wtedy sprawa wygladałaby inaczej, a tak mogłes sobie nawet i 3h odczekac i ponownie uprawiac sex a plemniki i tak zostały az do całkowitego oddania moczu i umycia z czesci zewn.

a co do stulejki to nie probowałes jej wyleczyc? operacyjnie, np?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jasio1357



Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 7:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak ale wytłumacz mi jak można zapłodnić kobietę mając pełna stulejkę ;/

przecież to nie możliwe ponieważ nie można ściągnąć napletka i odsłonić żołędzia wszystkie plemniki pozostają pod napletkiem przynajmniej z tego co wiem tak jest ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie moga sie z niego wydostac? ja nie wiem ale ponoc wszystko jest mozliwe... Smile
nigdy nie mow nigdy Smile

Dodano po 23 sekundach:

ps- to co nigdy nie zostaniesz ojcem? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś rano o 7 była temp 36.7/ 36.8 dokładnie to nie umiałam wyczytać.
Ale 25.04 współżyłam z chłopakiem w tym rzecz, że było bez wytrysku i to był mój dzień przed okresem(cykl 29). A okresu dalej i nie widać i nie słychać. Jedynie bolą piersi i czasem podbrzusze i jest śluz białawy i taki troche wodnisty, ale nie rozciągliwy. To już drugi dzień bez okresu. Ciekawe ile się jeszcze spóźni za tydzień zrobie jeszcze jeden test jak okresu nie będzie.

Dodano po 5 godzinach 26 minutach:

+ mam dodatkowo bardzo głupie pytanie.
Jeżeli miałam owulacje i minęły dni płodne i nie mam okresu dalej to te jajeczko tam jest i czy mogło zostać zapłodnione skoro tam jest? Bo 25.04 nie miałam żadnego śluzu, który by wskazywał na dni płodne nie kleił się nie ciągnął, ale jajeczko jeszcze tam było skoro nie doszło do miesiączki, czyli de facto mogło dojśc do zapłodnienia czy nie?? Jak to w końcu jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 8 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group