Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie przeczytaj post nowicjuszki i wboj sobie ten text do głowy.
okresu nie mozna zaplanowac chyba ze bierze sie tabletki anty.
wszystko bedzie dobrze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest w porządku - dzięki za słowa otuchy ; )
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłopotka



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam taki problem otoz, kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, i on skonczyl poza mna, ale mimo wszystko boje sie ze moglo cos poleciec na mnie jak wychodzil. twierdzi ze jest ok, ze zdazyl ale ja panikuje. dodam ze ostatni okres mialam 7 marca, bo w miedzy czasie schudlam 10 kg i chyba wszystko mi sie przestawilo, a cykle mam nieregularne zazwyczaj co 40 dni okres, czasami dluzej. z obserwacji widze ze mam nie plodny i wtedy tez tak bylo, bo sucho jak pieprz, i jak sprawdzalam macice, (lekarz mi poradzil co jakis czas) to byla taka jakby czubek nosa. czy mam sie przejmowac? dodam jeszcze ze ostatnio pobolewa mnie podbrzusze, i czasami czuje jakby cos sie ruszalo, ale to moze jelitka (jestem na dukanie) POMOCY co mam myslec Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kłopotka pewnie ze to jelita tzw perystaltyka jelit Razz nie ma to zwiazku z ciaza Smile . nie odchudzaj sie az tak mocno.! 10kg to bardzo duzo. i własnie przez to okres Ci sie poprzesuwa i tym samym owulacja,dni plodne itp.
jesli wytrysku nie było to i ciazy nie bedzie. skoro facet mowi ze zdazyl to mu zaufaj Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłopotka



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nawet jak nie zdazyl to moge byc spokojna bo mi sie wszystko przesunelo tak? no mowi ze zdazyl, chociaz mi sie wydaje ze w ostatniej chwili i ze cos moze polecialo na mnie Sad cos mnie zaczyna pobolewac wszystko i czuje jakby okres juz byl a tam jednak nic. boje sie strasznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to był ktory dzien cyklu?
uzywaliscie zabezpieczenia czy był sex przerywany?

Dodano po 38 sekundach:

ja nie twierdze ze przesunelo Ci sie na 100% ale odchudzanie moze miec na to wpływ Smile dlatego ostroznie z ta dieta.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłopotka



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie w tym problem ze ja mam nieregularne. okolo 40 dniowe cykle. no i ostatni okres mialam 7 marca. przerywany Sad a dzisiaj sprawdzilam, to mam sluz nie plodny, a kochalismy sie 2 dni temu

Dodano po 15 minutach:

zaczely mnie sutki bolec Sad i czuje sie spuchnieta Sad mam nadzieje ze to okres Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie Smile
bedzie dobrze Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłopotka



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam nadzieje:( chociaz panikuje. czyli ciaza raczej wykluczona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 7:37 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Mam obawę.
Okres spóźnia mi się jeden dzień miał być 26, a wciąż go nie ma mam nabrzmiałe piersi i bolą mnie sutki boli mnie też czasem w podbrzuszu mam sine wargi sromowe. 15.04 miałam dni płodne i piesciłam się z chłopakiem on dotykał mnie rękami, ale siebie nie. Jego penis ocierał się o odbyt, ale nie był ani po wytrysku, ani przed wytryskiem wydobywał się tylko płyn podniecenia. Moje cykle trwają zazwyczaj 29 dni. Strasznie się boję robiłam test dziś wyszedł negatywny. Mierzyłam temp. w pochwie po południu i było 37.4, a rano 37.0 z tego powodu, że całą noc nie spałam, bo się bałam ciąży. Dodam, że ostatnio zdawałam prawojazdy i miałam wielkiego stresa brałam tabletki uspokajające i noprazol na żołądek. POnadto mam problem z stolcem, a teraz jak nigdy chodzę do kibleka kilka razy na dzień. Czy jest możliwość ciąży ?! Błagam o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 7 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group