Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 6:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę by przeszkodziło, ale tragedii by nie było, że tak powiem...Wolę się jednak tutaj upewnić, że mogę spać spokojnie. Tak więc rozumiem, że nic nie powinno się wydarzyć niepożądanego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie Smile nic złego nie wydarzy sie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze słyszeć takie słowa, ale zrób jeszcze coś, żebym się przestał stresować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, to właśnie napisałam o wyjściu "na styk" - "nie rzadko kończą się ciążą", czyli często Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus tylko ja nie wychodziłem "na styk". To było raptem kilka ruchów i nic więcej...więc chyba w takim przypadku nie powinno być dużego ryzyka ciąży nawet w dni płodne, tak mi się wydaje. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie myslisz sie.
na styk jest bardzo ryzykowne bo jest duza szansa ze plemniki moga wczesniej juz wyleciec.
a Ty doszedłes po długim odstepie czasu wiec nie zaprzataj sobie tym głowy.
jak Cie mam pocieszyc?
hmmm
nie wiem.
przestac o tym myslec.
nie pisze tego ot tak sobie tylko w Twoim wypadku nie ma mowy o ciazy.
mozecie po 16dniach zrobic test albo poprostu zapomniec o tym i spokojnie czekac na okres Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przestac o tym myslec


łatwo mówić ; ) ale skoro tak mówisz, to muszę uwierzyć...
Już nie męczę Was moimi problemami - dam znać jak to wszystko się skończyło - mam nadzieję, że będę miał pozytywną dla mnie wiadomość ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dziewczyna powinna dostać okres. Niestety go nie dostała...Mówi, że ma takie objawy jak zawsze przed okresem - jakieś wypryski na twarzy, boli ją brzuch w okolicach jajników i w ogóle...Ja się nadal martwię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rganizm to nie maszyna. Miesiączka może sie troszke przesunać. A skoro Dziewczyna ma objawy na okres, to lada dzień okres sie pojawi.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety w dalszym ciągu okresu nie widać - zaczynam panikować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 6 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group