Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maluszek nie ma mowy o ciazy Smile nie było wytrysku w srodku wiec jest OK Smile
napisz mi jeszcze jak długie ma cykle i czy sa regularne?
co do stosunku przerywanego to nie jest to metoda antykonc. i stosowac ja powinny tylko te pary ktore sa gotowe na ewentualna wpadke i ktore znaja bardzo dobrze swoj organizm Smile
tak czy siak nie ma sensu brania tabletki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

12-13 dni cykl ma średnio. Wiemy że to nie jest dobry zamiennik antykoncepcji jednakże chcieliśmy tylko na chwilę bez gumki spróbować jak...jak to jest Wink cykle są regularne no CHYBA ŻE jest chora czy coś to się przesuwa o 3-4 dni. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

13dniowy cykl? Shocked Shocked Shocked
chyba cos pomieszałes... az tak krotki? to nie mozliwe..co 2tyg ma okres?
chodzi mi o to ile wynosi jej cykl poczawszy od 1 dnia krwawienia do kolejnego okresu...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to normalnie 28 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mysleee Razz jejku.. Confused
28 to ksiazkowy Smile b.dobry Smile
uwazaj miedzy 8-17dniem cyklu i mniej wiecej 14stego bo nastepuje owulacja Smile w tym czasie zabezpieczcie sie i nie bedzie powodu do obaw.
a przerywany najlepiej testowac jak juz sa dni niepłodne Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za pomoc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Moja dziewczyna ma dość regularne cykle 26 - 28 dniowe. Kochaliśmy się przez chwilę bez zabezpieczenia w 16 dniu cyklu. Z tym, że oczywiście nie doszło do żadnego wytrysku w środku, ale martwię się o preejakulat. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w związku z powyższą sytuacją ?

pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie, 16 dzień cyklu to mogły być jeszcze dni płodne, ale spokojnie, Twoja dziewczyna nie jest w ciąży, ponieważ w ogóle nie doszło do wytrysku .. o preejakulat się nie martw, bo są w nim plemniki zdolne do zapłodnienia, ale tylko tyż przed samym wytryskiem, dlatego wyjścia "na styk" nie rzdko kończą się ciążą .. możesz spać spokojnie Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wytrysku było jeszcze bardzooo daleko, ale mimo wszystko miałem i chyba nadal mam pewne obawy...wolałem zapytać tutaj, bo znacie się na tym lepiej niż ja ; ) Będę chyba spał spokojnie dopiero jak dziewczyna dostanie okres...w każdym razie dzięki za odpowiedź. Choć pewnie jakby ktoś inny jeszcze odpisał, to odpowiedź by się różniła...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Choć pewnie jakby ktoś inny jeszcze odpisał, to odpowiedź by się różniła...

masz racje. ja dodam swoje 5 gr.

Plus własnie wyjscia na styk sa bardzo ryzykowne jesli facet nie zna na tyle swego organizmu zeby wiedziec kiedy ma wyjsc.
ja bym powiedziała wiecej 16dc to byc moze owulacja bo wcale nie musi nastapic 14dc.. moze byc nawet i w 18.
ale ze do wytrysku było bardzooooo daleko to ryzyka ciazy nie ma jednak ja bym Wam radziła uwazac i zabezpieczac sie gumka w trakcie owulki i dni płodnych chyba ze pojawienie sie dziecka w niczym Wam nie przeszkodzi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 5 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group