Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pozycja dziecka a cesarka ;/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 12:05 pm    Temat postu: pozycja dziecka a cesarka ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam , jestem w 38 tygodniu ciązy .. tydzien temu na usg doznałam szoku gdyż mój lekarz poinformował mnie że czeka mnie cesarka;/....
dziecko w 20 tyg ciązy było ułożone w położeniu podłużnym główkowym na kolejnym usg w 28 tyg.było to ułożenie podłużne miednicowe kolejne usg które odbyło sie tydzien temu 37 tydz to samo ..miednicowe ;(
lekarz powiedział ze nie ma szans ze sie nie przewróci bo waży 3,5 kg.
strasznie nie chce cesarki czy są jakieś szanse ze lekarz sie pomylił ?
dodam że łożysko mam na przedniej ścianie słyszałam ze dzieciaczki czasem przez to nie mogą się ułożyć prawidłowo czy to prawda ?
Ja odczuwam jak maluszek sie wierci i to bardzo mocno szczególnie sie buntuje gdy leże na lewym boku ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No szanse na to,że dziecko sie odwróci są mniejsze niz 1 %. Najzwyczajniej nie ma miejsca. Czujesz jego "wiercenie" to raczej rozpychanie. Maluszek o tej wadze i na tym etapie nie ma w ogóle miejsca na fikołki Wink. lekarz sie nie mógł pomylić bo ułozenie widać dokładnie.
Nie bój sie cesarki.Nic strasznego Wink . Ja wspominam nawet miło Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedz .. a mam jeszcze jedno pytanie czy przy dotykaniu główki dzieciątka mogę odczuwać ból ? bo po lewej stronie nad pępkiem wyczuwam taką dużą kulkę a jak ją dotkną to mnie to boli ;/ czy tak powinno być?a może to nie główka ?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie czujesz główki. Maleństwo może się wypinać ale nie będzie bez ruchu w jednej pozycji cały czas. jeśli czujesz to nad pępkiem i ta kulka jest cały czas to przypuszczam,że możliwa jest przepuklina pępkowa.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group