Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powrót do tabletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kawa



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 1:50 pm    Temat postu: Powrót do tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Miałam miesiąc przerwy w braniu tabletek i postanowiłam do nich wrócic (yasmin).Tyle,że wlaśnie mam 10dc i teraz się zastanawiam czy zacząc brac teraz (i się zabezpieczac), nie robic 7dniowej przerwy i wziąc kolejna paczke...czy poczekac na okres?bo już sama nie wiem co robic;/Z jednej strony nie chce czekac, z drugiej sama nie wiem czy można brac kolejna paczke bez 7 dniowej przerwy(po przerwie, bo normalnie wiem,że można).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak już Ci napisałam, moim zdaniem bez sensu jest zaczynanie opakowania w środku cyklu, bo i tak się trzeba zabezpieczać dodatkowo, więc lepiej poczekać do okresu. co do drugiego pytania wydaje mi się, ze można złączyć opakowania już na początku tylko, żeby nie łączyć bez przerwy i cały czas Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawa



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mam jeszcze pytanie! Czy moge zmienic yasmin na yasminelle?Czy one różnią się jakoś?oprócz mniejszej dawki hormonu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że nie ma przeciwwskazań jeśli chodzi o taką zmianę Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawa



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to super;)) Dzięki wielkie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group