Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powody opuźnienia miesiaczki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mała
Gość









PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 5:54 pm    Temat postu: Powody opuźnienia miesiaczki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam jesli sprawie problem,bo do konca nie wiem czy sie nie powtorze z tym problemem. Chciałam sie dowiedziec jakie dokladnie moga byc przyczyny opoznienia lub braku miesiaczki... Nie miałam jeszcze zadnego stosunku, ostatnio miałam duzo sytuacji stresowych itp. dos dawno nie chodzilam na treningi i ostatnio zdecydowałam się na nie wybrac i zaczełam intensywnie cwiczyc.... i mam pytanie co moze byc powodem ze spoznia się mi pare dni okres i jakie moga byc objawy opoznionego okresu... z gory bardzo dziekuje:)
Powrót do góry
mała
Gość









PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy moge liczyc na wasza pomoc?? prosze odpowiedzcie mi w miare szybko...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj powodów może być wiele.

-stres
-zmiana pory snu oraz ilości snu
-zmina diety (składu, ilości, pór posiłków)
-zmiana klimatu (wyjazd w góry, nad morze itd)
-zabużenia hormonalne

to chyba takie podstawowe które mogą wystąpić.

P.S.
Próbowałem znaleść coś gotowego (najlepiej opracowane przez lekarzy) ale cięzko kurcze - tak oblegane pytanie a mało informacji w necie :/
P.S 2
Nasze forum jest wyświetlane w google na pierwszejs stronie Razz - dobrze wiem że jest oblegane ale żeby na tyle że znajduje sie na pierwsze stronie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje:)
Powrót do góry
bluestone1



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Muszyna
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów może być kilka Exclamation

- zmiany hormonalne (GŁÓWNIE!!!)
- stres
- wysiłek
- zapalenie przydatków
- anemia
- odchudzanie się
- brak (odpowiednich) witamin w organiźmie
- zła dieta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group