Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powikłanie pooperacijne- nerki nie funkcjonują

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczery



Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 10:57 am    Temat postu: Powikłanie pooperacijne- nerki nie funkcjonują Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Zoperowały Tatę na jelita i po obudzeniu z narkozy okazało się, że zabieg z jelitami sie powiodł ale nerki juz 4 dzień po operacji nie funkcjonują (dzisiaj mocił ale mało- powiedział lekarz)- przed dzialały w normie.
Proszę pilnie o jakąś porade, doświadczenie w temacie lub linka do jakiegoś innego forum/grupę gdzie mógłbym sie zapytać i dowiedzieć coś w temacie.
Tata ma 85 lat i leży na oddziału intensywnej terapii. Lekarz prowadzący powiedział, że ze /względu na nerki istnieje zagrożenie życia.

Chciałbym oddać nerkę ale mam inną grupę krwy... (o nerkę nie pytam tylko jest mi smutno, że nie mogę mu tak pomoc a bardzo go kocham).

Czy jeżeli nerki już by w ogóle nie funkcjonowały (tfu!) może żyć dalej "normalnie" wykonując regularnie hemodialize? - pytam, ponieważ lekarz powiedział, że Tata ma slabe serce (i płuca) a w necie czytałem, że serce jast bardziej narażone stosując hemodialize.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group