Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powikłania....?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dem19



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 8:36 am    Temat postu: Powikłania....? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanie bo coś nie wiem czy lekarz rodzinny dobrze postawił diagnoze czy coś.

Słuchajcie 2 tygodnie temu byłem u lekarza i po badaniu stwierdzil angine + przyspieszona akcja serca i zwiekszone cisnienie dostalen Zinnat + propanolol 10mg , będąc na kontroli dostalem jeszcze poł opakowania zinnatu i mam brac jeszcze 10 dni propanolol po czym zaczac go odstawiac tyle ze angina juz przeszla cisnienie opadlo ale akcje serca mam wciaz popudzona takie 80-100.Dodam tylko ze mam 19 lat w sumie matura w tym roku ale nigdy nie mialem problemow z nerwami albo z czyms takim aktywnie uprawiajaca sport osoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro lekarz tak zalecił na wizycie kontrolnej to perwnie ma racje, z anginą nie ma rzartów często jest tak że osobie chorej wydaje się że jest już zdrowa, odstawia leki i zaraz pojawia się np. zapalenie płuc. dopiero nie wyleczona do końca angina może miec straszne powikłania... Lekarz wie co robi przy anginie. Nie wolno odstawiać leków bo pacjent nie widzi już objawów choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group