Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powikłania po skręceniu stawu skokowego co robić ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luckmi



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:56 pm    Temat postu: Powikłania po skręceniu stawu skokowego co robić ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jakieś 6 tygodni temu doznałem kontuzji stawu skokowego (skręcenie z zerwaniem torebki stawowej) oczywiście udałem się do ortopedy, który po obejrzeniu zdjęcia RTG, stwierdził, że mam jakiś odłamek kostny ale jest on stary i nie powinien mi przeszkadzać... mija 6 tygodni opuchlizna prawie(robi wielką różnicę) zeszła. No ale właśnie prawie, bo jakiś centymetr od centrum kostki po zewnętrznej stronie nogi, mam coś co nie jest już opuchlizną bo jest twarde przypomina raczej jakieś zwapnienie, nie bardzo wiem co robić czy próbować to rozchodzić czy może udać się po poradę do lekarza... może ktoś miał już podobny uraz i mi podpowie co robić... z góry dzięki za odpowiedzi ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Im więcej czytam takowych postów tym bardziej stwierdzam, że cała służba zdrowia jest poporstu chora Idea

Jak lekarz może po prześwietleniu ( tym bardziej że chodzi o zerwaną torebkę ) powidzieć, że "to coś starego dziękuje i papa" Idea

Koniecznie udaj się do lekarz ale do innego z tym zdjęciem, bo to może być coś niewesołego. Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luckmi



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tak właśnie zrobię, dzisiaj idę do ortopedy zobaczę co mi powie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taki rzeczy jak najszybciej do lekarza - stawy ogolnie to bardzo ciekzie miejsca do leczenia, ciezko sie "goja" ciezko po kontuzji stawu dojsc do siebie..

czasem sie nie da - czesto to wraca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luckmi



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to byłem u lekarza ortopedy prywatnie, i powiedział mi że mam naderwane więzadło skokowe proste (nie wiem czy dobrze nazwę zapamiętałem) a to co miało być odłamkiem kostnym na zdjęciu RTG to podobno właśnie jakiś jego fragment ;/. Skierował mnie na rehabilitację w każdym razie... nie wiem co to był za koleś na izbie przyjęć ale służba zdrowia w szczecinie pozostawia wiele do życzenia ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group