Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

powikłania po operacji tarczycy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wacek32



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:40 pm    Temat postu: powikłania po operacji tarczycy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
W lutym 2007r przeszedłem operację tarczycy.
Mam poważny problem ponieważ po operacji utrzymuje mi się ropniak. Już siedem miesięcy przeważnie raz w miesiącu przecinają mi tego ropniaka czyszczą i po dwóch tygodniach ten ropniak powraca. Nikt z lekarzy a chodziłem z tym do wielu nie jest mi w stanie powiedzieć jaka jest przyczyna powstawania tego ropniaka. Po za tym nie pozszywali mnie od środka i mięśnie przyrosły mi do gardła. Proszę jeśli ktoś wie gdzie się z tym udać napiszcie do mnie podajcie namiary z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałeś robiony wymaz?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wacek32



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie miałem pobieranego wymazu, ale pobierali cytologię no i wynik wyszedł
ujemny. wczoraj stwierdzono że jest to przetoka ropna i potrzebna jest ponowna operacja polegająca na wyczyszczeniu tego świństwa. Stwierdzono jednak, że to nie daje żadnej gwarancji na całkowite wyleczenie. Taki stan może powrócić zależy to od tego czy w trakcie tej operacji odnajdą źródło zakażenia. Nie jestem pewny czy mam się zdecydować na tą operację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hippi



Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z google
PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie juz 8 lat jestem po operacji tarczycy i czy bede mogla normalnie zajsc w ciaze ?? czy nie bede miec problemow z tym ?? prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy jak byłaś leczona, i czy nadal jesteś na lekach. jeśli tak - to jakich.
myślę, że na Twoje pytania najlepiej odpowie lekarz ginekolog lub endokrynolog.
jest za mało danych, poza tym to lekarz na podstawie wyników badań może powiedzieć coś więcej. jakie są rokowania, na co uważać.

jesteś nadal pod opieką lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hippi



Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z google
PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak biore leki do konca zycia mam je brac euthyrox n125 i ostatnie wyniki tsk mialam niskie i jestem pod stala kontrola lekarza i to tego na malym odcinku ktorym mi zostawili tarczycy guzy mi rosna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to warto wypytać lekarza prowadzącego o możliwość zajścia w ciążę oraz leczenia podczas jej trwania jak i po porodzie.
i warto przebadać co to za guzy się tworzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group