Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększony żołądek płodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
caryc



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 7:30 pm    Temat postu: Powiększony żołądek płodu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkie przyszłe mamy i nie tylko...Smile jestem w 19 tygodniu ciąży i podczas ostatniego badania USG lekarz wykrył u mojego maleństwa, że ma powiększony żołądek:( zmartwiło mnie to zwłaszcza że nie powiedział nic konkretnego co do przyczyny...powiedział tylko, że maleństwo mogło nałykać się wód płodowych... może któraś z was miała podobny problem albo może zna przyczyny takiego stanu? z góry dzięki za odpowiedź!Smile



-----edited by emilka----
zmieniłam tytuł na bardziej odzwierciedlający treść tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może maluch "opił sie wód plodowych" tuż przed badaniem. Warto wykonać kontrolne badanie USG. Jeśli wynik będzie podobny, to jest to informacja dla pediatrów - dokładnej diagnostyki po porodzie ewentualnej nieprawidłowej drożności przewodu pokarmowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
caryc



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz to juz sie zaczynam bac bo zaczal bolec mnie dol brzucha...Sad kurcze nie wiem co to moze byc ale to sa takie bole jak przy miesiaczce po bokach jakby jajniki czy to mozliwe zeby bolaly jesli jestem w ciazy?? pomocy!!!Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamila211



Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 1:19 pm    Temat postu: powiększony zoładek u dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam problem! jestem w 26 tyg. ciązy i moj lekarz wykryl u mego maluszka ze ma powiekszony zoladek.martwie sie poniewaz nie powiedzial mi o tym nic konkretnego, tylkoc skierowal mnie na badania do kliniki w olsztynie. Moze wie ktoś coś o tym przypadku!!!! prosze o odpowiedzi!!!! dziekuje


---edited by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem

end by emilka
przyłączyłam do tematu podobnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group