Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiekszony jajnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pauline22



Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 8:37 pm    Temat postu: Powiekszony jajnik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
4 miesiące temu robiłam usg dopochwowe i wyszło ze mam zespól policystycznego jajnika. w Lewym jajniku miałam 23 małych torbieli i objętość 14,5 cm3 a w prawym 17 torbieli i objętość równą 6,67cm3. Wczoraj poszłam ponownie na usg i lekarz stwierdził ze nie ma torbieli ale mam powiększony lewy jajnik - objętość 18,1 cm3. Zlecił mi badania na krew. Jeżeli nie mam tam torbieli to jaka jest możliwa przyczyna jeszcze bardziej powiększonego jajnika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narciarka



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stan zapalny? ewentualnie tak juz masz, moja siosrta tak ma, poprostu tak jej urosly i juz, nie martwi sie tym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group