Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększone jądra - dyskomfort

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simmi



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 11:58 pm    Temat postu: Powiększone jądra - dyskomfort Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Od mniej więcej 3 dni odczuwam dyskomfort związany z powiększeniem moich jąder. Nie doznałem żadnego urazu, a przynajmniej sobie nie przypominam o tym. Jądra są opuchnięte, a moszna lekko czerwona (albo po prostu mi się tak wydaje), zauważyłem również są są tak jakby dziwnie umieszczone ? Lewe jądro dalej jest niżej, ale prawe wysunęło się do przodu, moszna jest "zbita", "zwarta".
Bólu jakiegoś nie odczuwam, ale dyskomfort jak najbardziej. Jutro będę dzwonił do lekarza i umówię się prywatnie na wizytę do urologa, ale będzie ona prawdopodobnie w następnym tygodniu, więc może ktoś miał podobny przypadek, albo zetknął się z takim czymś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SimmiRadze jak najszybciej się skontaktować z urologiem.taki objaw może wskazywać na stan zapalny ale również na poważną chorobę.Zalecam pilną wizytę nawet prywatną.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group