Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

powiekszona sledziona

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adussia



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 10:24 pm    Temat postu: powiekszona sledziona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam pewien problem, otoz moj dziadek od lat mial probelmy z krwia. mial malo czerwonych krwinek. od ok pol roku zaczei mu podawac krew, ale to juz nie dziala za bardzo na poprawe jego zdrowie na dluzszy czas. ostatnio mial pobierany szpik kostny i wyszly jakies nieprawidlowosci. nie wiem dokladnie co,ale lekarze maja mu podawac leki(oddzial onkologiczny) dzis dziadek powiedzial, ze lekarze stwierdzili, ze ma powiekszona sledzione. jakie konsekwencje moge byc tego? i jak to moze sie skonczyc? licze na odpowiedz i jesli taki temat juz byl to przepraszam, ale nie mialam czasu, zeby go szukac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu dużo zależy od tego na jaki typ nowotworu cierpi dziadek, bo od tego zależy jaki sposób leczenia się zastosuje.
Prawdopodobnie będzie trzeba ją usunąć, jeśli leczenie zachowawcze nie przyniesie pożądanych skutków. Ale na forum, bez wyników badań nie można nic wiążącego powiedzieć.

Pozdrawiam:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adussia



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za informacje. a wynikow dziadka nie mam zadnych i za duzo tez nie wiem. wiecie jak jest ze starszymi osobami, lekarz im cos mowi, a one sa zdnerwowane i nic nic z tego nie wiedza. jeszcze raz dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group