Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększona śledziona

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cracko



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 4:01 pm    Temat postu: Powiększona śledziona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

28 sierpnia opuściłem szpital po przebytej mononukleozie z powiększoną śledzioną oczywiście. Najbliższy termin USG to początek stycznia. Moje pytanie: po jakim czasie śledziona powinna wrócić do normy ? Jak to "średnio" wygląda? Chciałbym zrobić badania prywatnie żeby jak najszybciej powrócić do uprawiania sportu i nie wiem czy jest sens żeby spróbować np w tym miesiącu lub w listopadzie. Chyba, że mam złudne nadzieje i śledziona zmniejsza się przez dobrych kilka miesięcy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cracko
Można powoli powracać do uprawiania sportu jeśli śledziona nie była z bardo powiększona.
W ciągu trzech miesięcy śledziona powinna wrócić do prawidłowych wielkości.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group