Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

poważne problemy jelitowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lieue



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 11:15 pm    Temat postu: poważne problemy jelitowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Od ponad roku towarzyszą mi poniższe problemy jelitowe. udając się do lekarki jakieś 5miesięcy temu powiedziała mi ze to stres i tyle, iże mam wiecej się ruszać i jesc regularnie . jednakże nie jestem pewna czy to nic takiego:

-problem polega na tym,że codziennie w okolicy 15 dostaję wzdęcia,które towarzyszą mi do konca dnia
-nie wyprożniam się nigdy do konca
- jesli zjem coś innego niż warzywa np.chude mięso albo czysty nabiał moje jelita swirują i gazy:)
- w kale jest nieraz śluz
-odbyt takze nieraz mnie swędzi
-zjedzenie lodow powoduje ze po 5 minutach wymiotuje jakby nic śmietanowego nie mogła podać zołądkowi
-nieraz mam powyższe objawy jak jem same otręby pszenne
-raz poleciała mi krew z odbytu podczas wyprożnienia


nie wiem czy jest to powodem tego,że kiedyś z pewnych przyczyn wtrzymywałam się z wyprożnieniem przez cały dzień potem nie mogłam, a kolejnie stosowałam środki przeczyszczająceh aby się wyprożnic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group