Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

potrzebuje pomocy!!!PROSZEEE!!!!! :( :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bzyczek85



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 6:46 pm    Temat postu: potrzebuje pomocy!!!PROSZEEE!!!!! :( :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!mam bardzo duzy problem!!Jest mi troche głupio o tym pisac ale musze bo wszedłem przypadkowo na to forum i przejąłem sie tym!!mam 20lat i gdzieś z 4 lata temu dostałęm z wielka siła(było to przyczasniącie ławką)w jądro!Na początku bolało gdzieś z 2 dni ale olałem sprawe i nie poszedłem z tym nigdzie..po jakims czasie pojawił sie mi lekki obrzek i z czasem sie powiekszał,do jakiegos momętu tak od 2 lat stoi w miejsciu obecnie mam 2 razy wieksze jedno jądro i teraz zaczęło mi to przeszkadzać chociaż nie boli...pomózcie mi prosze was o to bardzo!!!CO MAM ZROBIĆ???!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna1320



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze nie jestem facetem Smile ale uwazam ze napewno powinienes isc do lekarza jesli chcesz byc kiedys szczesliwym tatusiem Smile Takich rzeczy nie powinno sie lekcewazyc.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group