Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

POTRZEBNY kręgarz zakonnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anomus



Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 11:54 am    Temat postu: POTRZEBNY kręgarz zakonnik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Poszukuje dobrego, doświadczonego kręgarza (region Polski jest nie ważny), najlepiej by był to jakiś mnich, zakonnik dlaczego? Gdyż byłem już u kilku dziesięciu pseudo kręgarzy, którzy biorą pieniądze i nic poza tym. Wydałem juz mnóstwo pieniędzy i jest coraz gorzej.

Bardzo proszę o pomoc, gdyż cierpię strasznie i już mam dość... Jestem ze Śląska.

Dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anomus



Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Czy ktoś może mi pomoc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RomanaM



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 2:21 pm    Temat postu: dobry chiropraktyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
W Poznaniu jest dobry chiropraktyk. Chiropraktyk to specjalista zajmujący się "nastawaniem" kręgów, mający wykształcenie medyczne i udokumentowane kwalifikacje. natomiast kręgarz to przeważnie samouk, taki "znachor", bez przygotowania medycznego. Być może dlatego, jeśli korzystałeś z usług zwykłych kręgarzy, leczenie nie pomogło.

Serdecznie polecam Ci klinikę Kręg-Clinic w Poznaniu, i chiropraktyka Mariusza posłusznego. Przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski. Leczyłam się tam niedawno - pomógł mi z rwą kulszową z która męczyłam się 4 lat, bezskutecznie odwiedzając wielu lekarzy. Słyszałam też o nim wiele pozytywnych opinii, podobno to specjalista od przypadków "beznadziejnych". Myslę że powinieneś się tam wybrać. Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 3:59 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do jakiegoś certyfikowanego chiropraktyka, a nie wydajesz pieniążki na jakiś znachorów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Woojtek78



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 6:27 pm    Temat postu: Re: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anadiya napisał:
Idź do jakiegoś certyfikowanego chiropraktyka, a nie wydajesz pieniążki na jakiś znachorów!


Dokładnie. Nie ma sensu współpracować z ludźmi, którzy praktykują na Twoim zdrowiu. Nie ufaj znachorom bo są to niewykwalifikowane osoby i często oszuści. Nawet nie często. To plaga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Woojtek78



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 10:58 am    Temat postu: I jak poszukiwania? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jak idą poszukiwania? Ruszyło się coś w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamil_Kaminski



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masakra... a wiecie, że jest taki zawód jak fizjoterapeuta? Ma normalne studia 3 lic, 2mgr i są nawet doktoranckie.

Jak można się leczyć u jakiś znachorów???? Tak jakbyście kupili nowego merca i pojechali do mechanika, któremu ojciec pokazywał jak się malucha naprawia... Gratulacje...

Co kto lubi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariasam



Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: New Zealand
PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie zaskoczyła cena no 39 zł za fajną opaskę z grawerką to mało moim zdaniem, wiem też że jak większe zamówienie to można dostać zniżkę więc jak coś zamawiajcie grupowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group