Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Potrzeba pomocy w diagnozie !!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szejk



Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 10:11 pm    Temat postu: Potrzeba pomocy w diagnozie !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam znaczny problem... Od dawna cierpię już na pewne dolegliwości. Zawsze był to kaszel, przyspieszone bicie serca, problemy z żołądkiem, zgaga, i duszności. Do tych objawów doszedł teraz uciążliwy ból gardła i nieświerzy oddech docierający z niego. Nie wiem czego to przyczyna, jestem po RTG pluc, i mam je w pelni zdrowe. Palę papierosy, nie ukrywam. Ale nie mam żadnych zmian. Serce tak samo zdrowe. Pojemność płuc w normie. Proszę o pomoc. Zaczyna mnie to martwić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ze się wtrącam w upodobania i przyzwyczajenia, ale ja bym jednak radziła przestać palić. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 3:06 pm    Temat postu: pilot (cik) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zawsze był to kaszel, przyspieszone bicie serca, problemy z żołądkiem, zgaga, i duszności. Do tych objawów doszedł teraz uciążliwy ból gardła i nieświerzy oddech docierający z niego.

Jestem wrogiem palenia, ale to tu nie ma nic do rzeczy.
Te wszystkie dolegliwości kojarzą mi się tylko z nim i gdybyś nawet nie wspomniał, że palisz, to bym cię o to podejrzewał.
Powinieneś rzucić nie ograniczyć te faje, bo widać ci nie służą.
Jesteś facetem więc powinno ci pójść z tym łatwiej.
Nie będę pisał ci o raku i innych bzdurach , sam ocen co ci te szlugi dają?
Zgaga i dolegliwości żołądkowe mogą wynikać z niewłaściwej diety lub problemów wątrobowych.
Co do RTG, to jak gdzieś wspomniałem, to jak będzie już coś widać, to może być za późno.........
Badanie badaniu nie równe, gdyby ci zrobiona badanie na przydatność do latania, to by ci dopiero szczęka opadła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group