Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

potrzeba mi pilnej rady! pilne!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaprawo



Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 9:26 pm    Temat postu: potrzeba mi pilnej rady! pilne!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny..otóż sprawa wygląda tak..brałam tabletki, które teraz odstawiłam (dwa tygodnie), pięć tygodni temu ostatni raz miałam możliwość zajścia w ciąże (chociaż nie było wytrysku). Po pierwszym opakowaniu tabletek miałam normalne krwawienie z odstawienia, a potem po odstawieniu tabletek miałam plamienio-okres(raczej jak okres). Teraz jestem w połowie cyklu i zaczęło mnie boleć podbrzusze. Dodatkowo od około 3 tygdoni (czyli gdzieś dwa i pół tygodnia po stosunku) zaczęła mnie boleć głowa ale to tak,że czułam się jak przy chorobie lokomocyjnej (tzw "mulenie")Bóle te nie były rano,ale różnie-najczęściej wieczorem. Zrobiłam 4 testy ciążowe: wszystkie negatywne- dwa po 2,5 tygodnia ,a następne kolejno po 4 i 4,5. I niby nie powinnam się martwić, ale dzisiaj moja koleżanka wypaliła ,że jakaś jej znajoma miała bóle brzucha , zrobiła testy, które wyszły negatywnie i najprawdopodobniej jest w ciąży (ginekolog powiedział)...Czy mam się bać? Bo byłam mega spokojna...Tabletki zawsze co do minuty, nigdy wymiotów, ani nic...raz tylko napiłam się dwa łyki piwa po tabletce... Dziewczyny...czy jeśli miałam okres, 4 testy są negatywne, to czy to jest prawdopodobne,że jestem w ciąży? Jutro idę do ginekologa, bo nerwowo już nie wyrobię;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli testy wykonalas po 16dniach od stosunku to sa prawidłowe. nie ma mowy zeby ktrorys sie pomylił. mozna dla pewnosci zrobic bhcg.a u Ciebie nie było wytrysku wiec skad ciaza? Neutral Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaprawo



Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martwiłabym się ciążą gdyby nie dziwne bóle podbrzusza i te "mulenia".... mam nadzieję,że mój organizm ię tylko wygrzebuję z tabletek..ehh...ja też się zdziwiłam jak uslyszałam historię o tyhc testach, ale to ja nie wiem co to musiałoby być...tym bardziej,że każdy robiłam innej firmy:) i zawsze była jedna piękna kreska:)

Dodano po 2 minutach:

ia testy wykonałam najpierw po 18 dniach potem, po 26 dniach i 31 dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec mozesz byc spokojna Smile ktorys napewno by wykrył hormon ciazy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaprawo



Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki piękne:) a jutro zmykam do ginekologa na wszelki wypadek:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group