Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

potrójne widzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LECGO



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:58 pm    Temat postu: potrójne widzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę o wyjaśnienie w czym są spowodowane takie objawy: od dwoch trzech lat widzę punkty swietlne w formie piramidki.... obrazowo każdą gwiazdę na niebie widzę w postaci równoramiennej piramidki. tzn składa sie z trzech punktów...... to samo dotyczy innego rodzaju swiateł. latarni, reflektorów samochodowych itp... jako inny objaw mam co jakis czas taki efekt jak po zakropleniu oczu. rozpływa sie punkt, tworzy promienistą otoczkę stopniowo na całe oko... trwa to ok 20-30 minut.. objawy te występuja niezależnie od tego czy patrze oboma oczami ,czy tylko jednym...
Dziękuję za poradę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opisane objawy mogą być spowodowane zarówno lekkimi schorzeniami, jak i znacznie cięższymi chorobami oczu. Ciężko cokolwiek stwierdzić bez dokładnych badań, wizyta u okulisty jest niezbędna. W każdym przypadku należałoby podjąć odpowiednie leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I od tamtej pory nie było żadnej konstulacji z specjalistą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LECGO



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuję Wam "Legnarek i "Pasta" za tak szybką reakcję i troskę... Problem jest bardziej złożony. Pierwsze to lekarze pierwszego kontaktu nie orientowali sie w tym problemie i tak jak Wy odsyłali mnie do okulisty. To nie jest takie proste bo czas oczekiwania to ok 3 miesiące... a praca kolidowała z takimi planami. teraz jestem bez pracy i chcę o to zadbać , 3 razy próbowałem sie dostać do okulisty, mimo ,ze mam na skierowaniu cito to lekarz odmawiał i kazał próbować w innym terminie. W międzyczasie udało sie z neurologiem, myśle , ze to problem z nerwem wzrokowym..... ale ten nic nie pytał , wysłuchał i dał skierowanie na tomografie głowy i do psychiatry.. mówi, że to może byc depresja...na depresje cierpie od lat...ale nie sądzę by tak było.. ale znowu proza. termin tomografi to 28 maja.. psychiatra też chce czekać aż będzie wynik.....a teraz tylko leki by nie zakłóciły obrazu.
Brat zmarł na glejaka. leczył sie na zatoki....... Czuję ucisk nad oczami i inne jeszcze objawy. Dziś ujęła sie pani rejestrująca i znalazła mi termin na 16 tego.. więc cos może ruszy do przodu. Nic w internecie nie znalazłem podobnego ale pewnie nie ja jeden mam taki problem. Jeszcze raz dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, powiem Ci tak wprost, chodzisz do publicznego ? Jeśli tak, to proponuję Ci udać się do prywatnego, liczy sie to z kosztami ale jednak to zdrowie i wzrok:)

Informuj o przebiegu, a swoją drogą załatwić coś w dzisiejszych czasach - tragedia, trzymam kciuki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LECGO



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Smile ... w poniedziałek mam wizyte u okulisty...... co dalej zobaczę, oki, będe informował
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LECGO



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 12:27 am    Temat postu: niesamowite Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś widzę normalnie...... wręcz rewelacyjnie.....i z bliska i z daleka... po 3 latach ....oby tak jutro! zazywam valaxin ER37 ,37,mg 1 raz z rana,i dwa piwa dzis i jest ..tak, ze nie powiekszam trzcionki..... a ostrsc mnie poraza...... nie polecam innym ale u mnie to dało efekt........... guz sie może przemiescil.........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to gratuacje! Tylko potem nie przesadzaj z tymi lekami!
CZemu nie polecasz innym?Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LECGO



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki za zwłokę.. niestety ten "cud" trwał tylko ten wieczór.../ nie, nie, nie byłem wstawiony/. ... byłem u okulisty, stwierdził astygmatyzm dobrał okulary na blisko i drugie na daleko... to by sie zgadzało ale dlaczego mam takie objawy nie potrafił odpowiedzieć.. cóż, zobaczę co wykaże tomografia, wciąż uważam, że to działka neurologa.. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group