Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pot na nadgarstku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz.wega



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 5:06 pm    Temat postu: Pot na nadgarstku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam dość uciążliwy problem. Zwłaszcza w czasie zimy na prawym nadgarstku wydziela mi się pot (bezbarwna wydzielina, bezwonna, o konsytencji wody). Zaczerwienienie ani wysypka nie występuje.
"pocenie się" nadgarstka występuje sporadycznie, ale zwłaszcza przy nagłej zmianie temperatury, np. gdy wchodzę do domu z morzu itp. Wystepuje także w nocy w czasie snu. Latem problem praktycznie znika. Trwa to mniej więcej zazwyczaj pół godziny a potem nagle znika.

Proszę o pomoc, czy ktoś spotkał sie już może z czymś takim, byłem już u dwóch dermatologów i żaden nie potrafił mi pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bluszcz



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nigdy o tym nie słyszałam. Ale są specjalne farmaceutyki, które ograniczają pocenie się w znacznym stopniu. Próbowałeś ich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kruszak



Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie jest podobnie. Też nie wiem co to może być, ale jest to naprawdę krępujący problem. Byłam już u kilku lekarzy i żaden nie wiedział co to może być, więc mnie zbywali Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariusz.wega



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 12:49 pm    Temat postu: Pot na nadgarstu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Czy uporała się może Pani z tym problemem? Bo u mnie problem nadal pozostaje. .. Jedyne co mi minimalnie pomaga to żel na potliwość dłoni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam botox na nadpotliwość. Skontaktuj się z moją Panią ......., Specjalista chirurgii ogólnej z Łodzi ona zaradzi Smile Ja miałam u mnie nadpotliwość została opanowana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesinmas



Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skonsultuj to najlepiej z jakimś lekarzem. On Ci pewnie poleci jak najskuteczniej sobie z tym poradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group