Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Postinor- zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola987



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 7:22 pm    Temat postu: Postinor- zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanie wspolczylam z chlopakiem w lutym i pekla nam prezerwatywa w lutym mialam okres 05.02.2006 i pozniej 20.02.2006 (ok. 20 godzin po stosunku) zazylam postinor duo. Nastepny okres dostalam 26.02.2006 czyli tydzien wczesniej niz powinnam. Teraz juz minal pelen miesiac a ja dzisiaj jeszcze nie mam okresu (miedzy czasie wspolzylam z swoim chlopakiem) czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy czy poprostu postinor tak rozregulowal moj okres i nie mam sie czym martwic. Bo teraz jestem jednym klebkiem nerwow.

Z gory dzieki za szybko odpowiedz !

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postinor duo może BARDZO rozrególowac cykl miesiączkowy, narazie nie denerwowałabym się. Jeżeli będzie się spóźnił ponad 10 dni idx do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 9:44 pm    Temat postu: Antykoncepcja PO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne tylko z prezerwtywa. Wszystko z nia bylo ok. Obawiam sie jednak , poniewaz po stosunku chlopak zdjal prezerwatywe i lezelismy w lozku. Problem w tym ze dotknal mnie w okolicach pochwy (chyba jeszcze wilgotnym) penisem. Obawiam sie bo ja tez bylam jeszcze wilgotna a naczytalam sie duzo ze w ten sposob tezmozna zajsc w ciaze Sad
Czy powinnam pojsc po tabletke PO ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radziłabym się uspokoić i poczekać do miesiączki.Wcale nie tak łatwo zajść w ciążę.Pozdrawiam i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dzieki Smile
Tez tak mysle ale wolalam sie upewnic bo tyle sie naczytalam hehe Smile
Ale z drugiej strony to nie pierwsze takie obawy inapewno nie osatnie.
Powrót do góry
AnastaZja



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 2:44 pm    Temat postu: Antykoncepcja po Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam pytanie ile po stosunku mozna brac tą antykoncepcje i ile kosztuje?

Mam jeszcze jedno pytanie ile spóźnia się mniej więcej dziewczyną okres po pierwszym razie?


pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mon



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki postinor duo mozna brac do 72h po stosunku, bierze sie dwie tabletki, jedna jak najszybciej a druga po 12h od pierwszej, z tym, ze im wczesniej zażyta tym skuteczniejsze działanie...mi po niej okres spozniał sie 3 dni, to był wlansie ten pierwszy raz...wiec nie wiem czy spoznienie wynikało bardziej z pierwszego razu czy z tej tabletki...albo razem miały jakis wpływ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mon



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa i jeszcze cena...to zalezy, ja np zapłaciłam 70zł, ale wiem, ze tez mozna kupic za cos miedzy 50-60zł...to zalazy od miasta i apteki czasami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kara
Gość









PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najprawdopodobniej spoznienie jest z powodu sexu ... to szok i duza zmiana dla organizmu wiec spokojnie bez paniki Smile Ja kupowalam tabletki za ok 100zl z tego co wiem sa na recepte... :/
Powrót do góry
Mon



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, sa na recepte. Dlatego, ze maja bardzo duza dawke hormonów i mozna je przyjmowac max 2 razy pdczas jednego cyklu, a juz jeden raz robi spore zamieszanie w organizmie. Mi receptę wypisał ginekolog, ale z tego co wiem, moze to zrobic rowniez lekarz pierwszego kontaktu, jezeli pzredstawi mu sie sytuacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group