Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pośladki jako symbol ładnej(go) kobiety ( mężczyzny )?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 1:46 pm    Temat postu: Pośladki jako symbol ładnej(go) kobiety ( mężczyzny )? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc. Smile Dlaczego tak jest że faceci ciagle patrzą się na pośladki kobiet? Razz Po tym czy sa one piękne i jędrne wiele z facetów uważa że jest to piękna dziewczyna, nawet nie widząc twarzy Smile No i stąd moje pytanie Smile Dlaczego ciągle się patrzymy na pośladki, dlaczego one nas w pewien sposób "interesują" i kolejne pytanie.

Czy kobiety również patrzą na pośladki facetów Smile Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jasne,że patrzą. Wink Jedne bardziej, inne mniej, ale patrzą. Chociaż nie traktowałabym tego na zasadzie "pokaż mi swoje pośladki a powiem ci jaki jesteś" Very Happy
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh Smile Poprostu sie pytam tak z ciekawości no i powiedzcie skąd to się bierze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe ja patrze czasem czy facet ma ladne posladki ale nie zawsze, czasem poprostu idzie jakis koles i zwroce na to uwage bo ma na parwde ladna ta pupcie Wink
a faceci nie wszyscy patrza na to jaki kobieta ma tyleczek , niektorzy wola biust Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa, z tym biustem to się zgodzę, zwłaszcza jak jest spory. Cool Nienawidzę jak facet patrzy mi w dekolt zamiast w oczy.

A co do pupy: po prostu, bez większego zastanowienia. A dlaczego Wy patrzycie na długie kobiece nogi, albo ładny biust? Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nie patrze na meskie posladki Smile. Jakie maja takie maja,jedni sexiejsze ,inni mniej Smile taka ich natura..a faceci? nie wszyscy patrza na pupke,nogi, piersi...moj lof np. jak sie zaczelismy poznawac wcale nie patrzył na ciało tylko na to co mam w głowie Smile heh a co było potem to Wam nie powiem Razz Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Taaa, z tym biustem to się zgodzę, zwłaszcza jak jest spory. Cool Nienawidzę jak facet patrzy mi w dekolt zamiast w oczy.


haha i skad ja to znam Wink

wind_of_hope napisał:
moj lof np. jak sie zaczelismy poznawac wcale nie patrzył na ciało tylko na to co mam w głowie Smile


no moj tez ale.... pamietam jak spotkalismy sie po raz pierwszy to co chwila spogladal mi w dekold hehe... nie wiem czy tak odruchowo czy tak przyciagaly jego uwage Wink
teraz jak mu to przypominam to mowi " sie dziwisz jakz alozylas taka bluzke to jak mialbym sie nie patrzec" ale moj men to cyckofil prawdziwy, dzien dla niego bez cycka to dzien stracony Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie ja to ostatnio widzialam u faceta taki ekstra tyleczek ze normalnie ... Wink Serio, cudenko Wink Ale powiem wam ze najbardziej rozwala mnie to jak ide ulica, albo jestem w jakims sklepie i tak sobie mysle "ale ta laska ma fajny tylek" i ten osobnik sie wtedy odwraca i okazuje sie ze to.... Facet Rolling Eyes Mialam tak z 2 razy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh. Ciekawa historia Smile Ja jak juz mam mówic to powiem że lubię zgrabne i małe pośladki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dla mnie znacznie wazniejszym aspektem niz posladki u mezczyzny jest raczej ta czesc bardziej z przodu Wink Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group