Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:23 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny nie bagatelizujcie takich spraw jak jestescie w ciazy.
Ja jestem w 29 tygodniu ciazy, zaczelam krwawic w sobote o krwawilam 3 dni poszlam do lekarza i od razu mnie do szpitala skierowal bo grozi mi poronienie Sad takze pilnujcie sie co prawda do szpitala nie poszlam mam nadzieje ze nie popelnilam bledu w ten sposob gdyz bylam jeszzce prywatnie ic lekarza dal mi leki rozkurczowe i kazal lezec jakby sie krwawienie powtorzylo to od razy szpital Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aneta8702 i Ty też miałaś tylko małe plamy krwi na bieliźnie?
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak teraz mam takie plamy niestety, to znaczy mialam przez 3 dni, moja lekarka skierowala mnie do szpitala a ja nie poszlam tylko poszlam prywatnie do lekarza zrobil mi USG i nawet powiedzial mi ile dziecko wazy i plec, a niewiedzialam tego. No i ten doktor kazal mi lezec w lozku i dal mi leki rozkurczowe no i dzisiaj nie krwawilam zobaczymy co bedzie dalej

w pierwszy dzien w nocy dosc duzo krwawilam pozniej juz niewiele


-----edited by emilka-----
posty połączyłam. nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co Ty nie wiedzialas ze za kase to gotowi sa po nogach całowac? nie ma zadnego porownania z lekarzami panstwowymi ktorzy traktuja ludzi jak
"zbedny smiec".załatwiaja szybko i byle jak a potem sa kłopoty w ciazy itp.
zawsze jest o 1000% lepiej wydac wiecej kasy ale spac spokojnie, z mysla ze maluszek czuje sie dobrze i nic mu nie zagraza. ja rowniez chodze prywatnie i moja gin nawet ze mna herbatke wypije a ma ponad 45 latek Smile Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarze panstwowi wysylaja od razu do szpitala jak sie cos dzieje bo sie boja ze cos zlego sie stanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka18



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 1:04 pm    Temat postu: pomocy:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam taki problem 24.12.08 mialam miesiaczne biore tabletki anty i 30 mialam zaczac nowe opakowanie ale mialam tylko 2 tabl;etki i wzielam 30 i 31 w sylwka kochalam sie ze swoim facetem kilka razy on skonczyl we mnie ale to byly dni nie plodnie dni plodne zaczynaly mi sie 2.01.09 i w niedziele 3.01.09 kochalismy sie z prezerwatywa i ona sie zeslizgnela i zostala we mnie a on skonczyl i wszystko teoretycznie bylo w prezerwatywie a ona zostala we mni ale chyba nic sie nie wylalo bo do srodka od wczoraj wieczorem czyli od 4.01.09 mam plamienia wrecz krwawie tak srednio zdarzylo sie to 1 raz i nie wiem co robic boje sie ze wlasnie poraniam ciaze bo boli mnie przy tym podbrzysze pomocy:(Sad czekam na odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyno, jakie dni płodne i niepłodne? przy tabletkach nie ma cyklu !
teoretycznie szanse na ciążę były, ale jeżeli dostalaś teraz krwawienie z odstawienia (bo pewnie to coś takiego skoro nie wzięłaś kolejnych tabletek), to nie doszło do ciąży
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:41 pm    Temat postu: Konsternacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam na imię Ania i mam 25 lat.
Z narzeczonym staramy?staraliśmy się o maleństwo. I tu mam problem, którego nie umiem wytłumaczyć.

Ostatnią miesiączke miałam 10 grudnia. 10 stycznia zrobiłam test - wynik pozytywny. 16 stycznia miałam wizyte u lekarza, który powiedział, że przyszłam za szybko bo nie ma jeszcze pęcherzyka. Po tej wizycie zrobiłam test , gdzie wynik był negatywny. Rolling Eyes

umówiliśmy się z lekarzem ponownie na czwartek 22.01.

W niedziele zaczęłam plamić i tak trwa do dziś. W czwartek lekarz po wykonaniu usg powiedział mi, że jest "coś" w macicy na 4 mm. I są 3 wersje. Albo ciąza, albo poronienie albo poprostu zbliżająca się miesiączka, ale dodał, że nie widzi krawienia. Ponowną wizytę mam w piątek 30 stycznia.

Czy ktoś może mi poradzić co mam myslec ? zgłupiałam kompletnie.
A jedyne objawy moje to niesamowity ból piersi, brak miesiączki ( plamienie skąpe- nie moge go nazwac krwawieniem)

Oprócz tego na początku stycznia przszeszłam przeziębienie( żadnych leków nie brałam ). Na chwilę obecną biorę wit.C, Luteinę dopochwowo i Feminatal Matafolin 800.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wyglada to na ciaze.Moze zrob jeszcze jeden test ? Trzymam kciuki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robiłam dwa testy - oba negatywne Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group