Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 10:20 pm    Temat postu: Poronienie, ile krwi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poronienie? W których tygodniach ciąży może dojść najwcześniej do poronienia? I kiedy poroni się w pierwszych tygodniach ciąży to kobieta traci dużo krwi, czy mało?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.


anioolek_15 napisał:
Poronienie? W których tygodniach ciąży może dojść najwcześniej do poronienia? I kiedy poroni się w pierwszych tygodniach ciąży to kobieta traci dużo krwi, czy mało?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Czy ktoś móglby znać odpowiedź na to pytanie? to dla mnie bardzo ważne.
Proszę...


---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta

_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniolek skoro nikt nie odpowiada to widocznie nie wie... idz sie ginekologa i sie zapytaj. napewno Ci pomoze. Wink od tego przeciez jest.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo ja czytałam już wiele artykułów na ten temat, że niektóre kobiety będąc w pierwszych tygodniach w ciąży i tracąc dziecko o tym nawet nie wiedzą. Stąd moje pytanie. No ale dziekuję.
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to prawda. dlatego kazde krwawienie utrzymujace sie dluzszy czas powinnas skonsultowac z lekarzem. w ciazy co najwyzej pojawiaja sie plamienia... Smile
a najniebezpieczniejszy jest 1wszy trymestr. jesli w ciagu tego czasu nic sie nie wydarzy to malenstwo powinno juz byc bezpieczne. co nie znaczy ze nie trzeba uwazac Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dwa dni temu na bieliznie zauwazyłam krew, pomyslałam że to początek okresu, ale okres to nie był, wczoraj wieczorem znów zauważyłam krew na bieliźnie i znów pomyślałam ze to okres, dzisiaj rano patrzę i okresu nie mam. O czym mogą świadczyć takie plamienia? Strasznie się boję Sad
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje pytanie: jestes w ciazy? ze wogole takie pytania masz? doszlo do wytrysku w dni płodne? zalezy w ktorym dniu cyklu jestes, byc moze te plamienia to owulacyjne???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jestem w ciąży... I właśnie że doszło do wytrysku, i to było w połowie cyklu, tylko nie wiem na 100% czy wtedy miałam dni płodne.
Nigdy wcześniej nie zdarzały mi się te plamienia, a normalnie powinnam juz mieć okres, tym się narazie nie przejmuję, bo przecież naturalnie że może mi się spóźnić... Tylko te plamienia naprawdę niepokoją mnie.
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a test robiłaś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob test po upływie 12 dni od stosunku. wynik bedzie wiarygodny.
wogole to nie jest miejsce na tego typu rozmowy,wiec przeniesmy sie do "objawy ciazy - temat specjalny- part.11". Wink lub pisz na PM, ten temat zalozyłas o poronieniu wiec nie mieszajmy 2ch spraw. Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już tam napisałam wiadomość i tu ten temat zakończę.
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group