Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

poronienie??

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz198255



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 6:24 pm    Temat postu: poronienie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna bierze od 1.5 roku tabletki nowaneette i podczas cyklu dostala mocnego krwawienia i sa jakies skrzepy boli ja glowa jajniki jest jej ni dobrze co to moze byc? mogla byc w ciązy i poronic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a brala je z przerwa czy nonstop 1,5 roku?? ja na jej miejsu przeszlabym sie do gina bo to krwawienie mi sie nie podoba Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukasz198255



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
a brala je z przerwa czy nonstop 1,5 roku?? ja na jej miejsu przeszlabym sie do gina bo to krwawienie mi sie nie podoba Confused
nie robila przerwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo możliwe że ma zaburzenia hormonalne jeżeli tabletki były źle dopasowane do jej gospordarki hormonalnej
radziłambym tak jak poprzedniczka, wizytę u ginekologa i to jak najszybciej jest to możliwe
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to bardzo nieladnie ze nie robila przerwy.. powinna to zrobic.. drapaka ma racje moga to byc zaburzenia hormonalne wiecs zybciutko do lekarza Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukasz198255



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
no to bardzo nieladnie ze nie robila przerwy.. powinna to zrobic.. drapaka ma racje moga to byc zaburzenia hormonalne wiecs zybciutko do lekarza Exclamation
ale wczesniej bylo wszystko wporzadku to moglo dopiero teraz sie to objawic? a do lekarza idzie jutro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinno się robić miesięczną przerwe co 6 miesięcy.
Mogło to teraz dopiero się objawić bo teraz może ilość niektórych hormonów doszła do takiego poziomy który "pokazuje" to
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukasz198255



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
powinno się robić miesięczną przerwe co 6 miesięcy.
Mogło to teraz dopiero się objawić bo teraz może ilość niektórych hormonów doszła do takiego poziomy który "pokazuje" to
moze i tak moze miala zle dobrane tabletki bo przez caly okres ich brania czasami zle sie czula bolala ja glowa itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak źle się czuła to napewno miała źle dobrane tabletki. Powinna iść jak najszybciej do ginekologa po skierowanie do endokrynologa, od hormonów, który skolei zleci badanie poziomu hormonów z krwi. Ginekolog też może takie badanie zlecić ale raczej odsyłają do endokrynologa.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kleosia



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 6:24 pm    Temat postu: Co sie stalo? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam powazny problem i chcialam sie poradzic . Mam okres ktory trwa juz 9 dni jest to nienormalne dodam ze mialam 4 dzien okresu wygladalo na koniec mojej miesiaczki po czym stalo sie cos dziwnego. W trakcie 4 dnia poczulam cos cieplego pobieglam do toalety i okazalo sie ze wypadlo mi cos z pochwy w wielkosci kurzego jajka. Bylo to twarde i niemoglam tego rozgniesc gdy mi sie udalo wygladalo dziwnie czy to byl duzy skrzep? pozniej dostalam tak jakby od nowa okres caly moj okres trwal 10 dni i mialam duza ilosc skrzepow malych co sie raczej niezdazalo co to moglo byc? Przepraszam za bledy ale mam Irlandzka klawiature

Dodano po 38 minutach:

Czy ktos mi odpisze bardzo to dla mnie wazne!!!!!!!!!!


Nie pospieszaj userów. Jak ktoś będzie wiedział cokolwiek i będzie mógł coś powiedzieć to to zrobi. / nowicjuszka

---edited by karioka---
Całość przenoszę do działu "dolegliwości intymne".
end by emilka
przyłączyłam do odpowiedniego tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group