Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poranne osłabienie i nudności?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dead Dreams



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 9:00 am    Temat postu: Poranne osłabienie i nudności? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni, rano ok. 2 godziny po tym jak wstanę, robi mi się słabo i bardzo chce mi się wymiotować, trwa to ok. 1,5 godziny, a później przechodzi i czuję się normalnie. Dodam, że jem śniadanie od razu jak wstane, bo później gdy chce mi się wymiotować nic nie mogę zjeść.
Czy wie ktoś co to może być.?
Mam 15 lat.


------edited by emilka-----
zmieniłam tytuł na bardziej odzwierciedlający treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy jest możliwość żebyś była w ciąży?? Bo jeśli jest taka możliwość to myślę, że powinnaś zrobić test. Oczywiście jeżeli w tych sprawach jest wszystko ok to mogą to być np. wrzody, które często objawiają się właśnie tak jak opisujesz. Opisywane przez Ciebie dolegliwości mogą świadczyć także o innych schorzeniach układu pokarmowego, ale to już powinien zdiagnozować lekarz, głównie na podstawie wykonanej gastroskopii.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dead Dreams



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ciąży napewno nie jestem, ale chyba już znam przyczynę - tabletki na alergie, chyba miałam działania niepożądane, bo ostatnio zapomniałam wziąć tabletke i wcale nie odczuwałam takich objawów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group